"ישי מתעקש להישאר יו"ר ש"ס"

בש"ס נשלמות ההכנות להכרזה הרשמית בקרוב על שובו של אריה דרעי לראשות התנועה, אלא שהיו"ר המכהן אלי ישי מסרב להכיר בכך. אתר "כיכר השבת" מדווח כי ישי מנסה לשכנע את הרב עובדיה יוסף שלא לאפשר לדרעי לחזור, ולאשר לו להמשיך להוביל את המפלגה

סערה בש"ס, על רקע ההערכות כי אריה דרעי צפוי לעמוד בראשות המפלגה החרדית-ספרדית, לקראת הבחירות שייערכו בינואר הקרוב. הערב דווח במהדורה המרכזית, בהתבסס על גורמים בכירים בש"ס, כי דרעי צפוי לעמוד במקום הראשון ברשימת המפלגה לכנסת הבאה - אך עם זאת הדגישו כי אלי ישי יזכה, בכל תרחיש של חבירה לממשלה שתקום, לשמש השר הבכיר ביותר מטעם התנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ואולם, לא כאן סופו של פסוק בקרב רווי היצרים בין השניים. אתר האינטרנט "כיכר השבת" דיווח הערב ישי ממשיך להילחם על מקומו, ודורש להישאר כיו"ר התנועה. על פי הדיווח, מתכוון ישי להיפגש פעם נוספת עם הרב עובדיה יוסף בניסיון לשכנעו שלא לאשר את המתווה המתגבש.

אם אכן דרעי ישוב לראשות המפלגה, מדובר הפסד צורב מבחינתו של ישי, שבשבועות האחרונים פעל ביתר שאת לשכנע את בכירי ש"ס שלא לאפשר לדרעי לשוב לפעילות כלשהי במסגרת התנועה.

הערב התברר כי הן רבני המפלגה והן הרב עובדיה יוסף אינם מצדדים בעמדו של ישי. הוא עצמו הגיע הערב למליאת הכנסת, שפיזרה עצמה לקראת הבחירות הבאות. בשל העיתוי הרגיש הוא העדיף להימנע מלהשיב על שאלות.

מלשכתו של ישי נמסר כי "לא השתנה דבר, נעשה כל שיורה לנו המר"ן עובדיה יוסף".