סגן הרמטכ"ל לשעבר משה קפלינסקי ל"יש עתיד"?

יאיר לפיד, יושב ראש מפלגת יש עתיד, נוהג לשמור את כל הקלפים קרוב לחזה, ומסרב לחשוף כבר תקופה ארוכה את שמות האנשים שיכללו ברשימתו. הערב ייתכן ונחשף המצטרף הראשון, שעשוי לשמש כמס' 2 במפלגה - סגן הרמטכ"ל לשעבר, האלוף במיל. משה קפלינסקי, איתו נועד לפיד לאחרונה

בקרוב - פוליטיקאי?. קפלינסקי (חדשות 2)

רשימת מפלגתו של יאיר לפיד, יש עתיד, לבחירות 2013 טרם נחשפה, אך ייתכן והערב יש כבר שם ראשון שיכלל בה. בימים האחרונים נועד לפיד עם סגן הרמטכ"ל לשעבר, האלוף במילואים משה קפלינסקי, וקרא לו להצטרף לתנועתו. אם ייעתר, צפוי קפלינסקי להצטרף כמספר 2 ברשימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

העיתונאי שהפך פוליטיקאי, יאיר לפיד, נערך כבר זמן רב לקראת ההתמודדות בבחירות הקרבות, אך טרם חשף מי מהשמות שיכללו ברשימתו. הבחירות קרבות, ואיתן גם מועד חשיפת השמות, אך כבר כעת אפשר לומר שלפיד נמצא במגעים עם קפלינסקי בימים האחרונים.

מעבר לקריירה הצבאית המפוארת של האלוף במיל', שכללה כהונה כסגן הרמטכ"ל כמפקד פיקוד מרכז וכמזכיר הצבאי של ראש הממשלה, לקפלינסקי יש גם קריירה ניהולית. כיום הוא מכהן כמנכ"ל בטר פלייס ישראל.

לפיד מעוניין מאוד בהצטרפותו של קפלינסקי, אך זה לא הגיב עד כה על הידיעה. אם יצטרף ל"יש עתיד" יהיה איש הביטחון הראשון שמצטרף במערכת הבחירות הזו לגוש המרכז-שמאל.

ועוד בבורסת השמות, יושבת ראש מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ' שוחחה בימים האחרונים עם יושב ראש התאחדות הסטודנטים, איציק שמולי, וקראה לו להצטרף למפלגת העבודה.