מסתמן: אריה דרעי יעמוד בראש ש"ס

גוברים הסיכויים שאריה דרעי הוא זה שיעמוד בראשות ש"ס לקראת הבחירות ולא אלי ישי. דרעי הציג בימים האחרונים פשרה לבית הרב יוסף ולמועצת גדולי התורה של ש"ס וביקש להיות יושב הראש בתמורה לכך שישי יהיה מספר 2 במפלגה והשר הבכיר שלה. ישי בתגובה לחדשות 2: "לא רלוונטי"

המרוץ לבחירות - גם בש"ס: לחדשות 2 נודע כי גוברים הסיכויים שאריה דרעי יעמוד בראש מפלגת ש"ס בבחירות הקרובות, מה שיכול לשנות את יחסי הכוחות בין הגושים הפוליטיים לקראת הבחירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דרעי הציג בימים האחרונים סוג של פשרה לבית הרב עובדיה יוסף ולמועצת גדולי התורה של ש"ס. הוא ביקש שייתנו לו להיות יושב ראש ש"ס ובתמורה אלי ישי יהיה מספר 2 במפלגה וגם השר הבכיר שלה. הצעה זו התקבלה באהדה גדולה בבית הרב ואצל השר אריאל אטיאס. כעת הגלגל נמצא אצל אלי ישי. במקביל, גובר הלחץ על השר ישי לפנות את מקומו כיושב ראש ש"ס.

בריאיון לחדשות 2 לאחר הפרסום סירב אלי ישי להתייחס לדברים. "אני במקרה הזה מאוד ישעמם אתכם, לגבי אריה דרעי, לנו יש את מועצת גדולי התורה ואת הרב עובדיה יוסף ולכן השאלות לא רלוונטיות", הדגיש ישי.

בנושא ההכרזה על הבחירות ובתגובה לכך שראש הממשלה אמר שאם ש"ס הייתה מסכימה לתקציב, הממשלה לא הייתה הולכת לבחירות אמר ישי כי מדובר ב"קשקוש". "כבר במאי ראש הממשלה הביא הצעת חוק לפיזור הכנסת וקדימה נכנסה ממש בין הקריאה הראשונה לשנייה ולשלישית ולאחר 455 יום הם פרשו וברגע שהם פרשו אמרנו שהבחירות יהיו בחורף וזה מבלי לדבר על ברק שהוא כבר נוטש את הקואליציה", אמר ישי. "מכל מקום זה היה ברור שיהיו בחירות".