סטטוס בחירות: אל תשכחו - יש לפוליטיקאים "ארץ נהדרת"

אמש שודר הפרק הראשון בתוכנית הסאטירה הפופולרית ומלבד מאות אלפי הצופים בבית, גם חברי הכנסת חיכו לראות כיצד נהגו בהם ומיהרו להגיב ברשתות החברתיות. כיצד הגיבו יו"ר העבודה יחימוביץ', יו"ר קדימה שאול מופז וח"כ מירי רגב?

שלי יחימוביץ', שאול מופז ומירי רגב השכילו להבין את חוקי המשחק במערכת הבחירות הנוכחית, והם מגיבים לכל ביקורת תקשורתית עליהם , בקריצה ובחיבוק. לכן, שכדמויותיהם עלו אמש על המרקע ב"ארץ נהדרת", הם מיהרו להגיב ברשתות החברתיות.

ראשון היה לעשות זאת היה יו"ר מפלגת קדימה, שאול מופז (12,433 לייקים), כשהפיץ סרטון הקורא לעימות. האם יו"ר קדימה לועג ליחימוביץ' על כך שקראה לנתניהו לעימות? או שבקדימה החליטו ללכת על כל הקופה. מופז קורא מזמין את מריאנו אידלמן. הקומיקאי שמחקה אותו בארץ נהדרת.

"יש פה מישהו במדינה שכבר שנים עושה מה שטוב לו", אומר מופז בסרטון. "הוא צוחק עלינו, עובד עלינו, הוא מתעמר בנו, והגיע הזמן לשים לזה סוף! ואני קורא לו: תפסיק לברבר ברבורים ותגיע לכאן - לעימות. מריאנו, אם אתה גבר גבר, אני מזמין אותך לדו קרב".

יחימוביץ': גם קיציס בעבודה

החיקוי של שלי (פייסבוק)
יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ' (69,167 לייקים), התייחסה גם היא לחיקוי שלה בארץ נהדרת. יחמוביץ' כתבה בססטוס: "הי זאת שלי, גם איל קיציס התפקד לעבודה (ברצינות!) לקראת חזרתה הערב של ארץ נהדרת, הוא מתראיין, מספר על זה בלי שום בעיה, אומר שהצביע בפריימריס, ואפילו מגלה שניים מהשמות שסימן: בוז'י וסתיו".

שלי על סוס (פייסבוק)
הבוקר, שיתפה יחימוביץ את חבריה בפייסבוק בדעתה על פתיח התוכנית: "הי זאת שלי, שאפו לארץ נהדרת על הפתיח המעולה מ"משחקי הכס" , סדרת ספרים (וגם טלוויזיה) שאני ממש אוהבת".

מירי רגב עם רגע בעברית

מירי רגב: גנבה או גנבת? (פייסבוק)
מירי רגב מהליכוד (10,722 לייקים) הגיבה גם היא על החיקוי שלה בתכנית: "צחקתי מחיקויו של יובל סמו ואני שמחה לראות שבארץ נהדרת שידרגו אותי משרת הבריאות בעונה שעברה לשרת החינוך העונה. אני ממליצה לשר החינוך להעביר הנחיה להניף את הדגל בכל האירועים הרשמיים והלא רשמיים בבתי הספר.
אפרופו גנבת וגנבה, על פי אבשלום קור והבלשנית רות אלמגור רמון מקול ישראל, הנקבה של גנב יכולה להיות גם גנבה וגם גנבת, לכל המלעיזים".

לסיום,נעדכן כי המרכז האוניברסיטאי באריאל, קיבל היום מעמד של אוניברסיטה מן המניין. שר החינוך, גדעון סער (3,749 לייקים) התרגש והעלה סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו: "זה סופי - באריאל יש אוניברסיטה! האלוף חתם הבוקר בעקבות החלטות מל'ג יו'ש והממשלה. יום מצוין לכולם!".