סטטוס בחירות: נוסטלגיה, בדיחות ומסיבות

עם התקדמות מערכת הבחירות בארץ, הרשת ממשיכה להיות המקום שבו הפוליטיקאים מורידים את המסכות. שר הביטחון חושף תמונה שלו כחייל צעיר, בישראל ביתנו מעלים בדיחות על חשבון זהבה גלאון, בעוד שיו"ר מרצ חוגגת במסיבה וירטואלית

סטטוס בחירות (חדשות 2)

הרשתות החברתיות ממשיכות להוות פלטפורמה עבור מפלגות לשיגור מסרים פחות ממלכתיים ושגרתיים מאלה שאנחנו מורגלים בהם. קהל הבוחרים מצידו עוקב באדיקות ומפזר לייקים לאנשים שרק רוצים מנדטים.

שר הביטחון אהוד ברק למשל, העלה תמונה מיום הגיוס שלו - שהיה בדיוק לפני 53 שנים. ברק הטירון, בוודאי לא שיער לעצמו שיסיים את שירותו הצבאי בדרגה הבכירה ביותר אחרי כמה עשורים טובים על מדים.

גם ביום שאחרי, המערכת הפוליטית בישראל טרם נרגעה מתוצאות הבחירות בארצות הברית, והנשיא החדש-ישן אובמה מככב בשלל פרסומים ברשת. מפלגת ישראל ביתנו למשל, העלתה תמונה עם קטעי שיחה משעשעים שהתנהלו כביכול בין הנשיא אובמה לח"כ זהבה גלאון.

בעוד שבישראל ביתנו ארגנו לגלאון שיחה עם אובמה, היא עצמה הייתה עסוקה במסיבה. מרצ הגיעה ל-20 אלף עוקבים בפייסבוק והחליטה לחגוג את ההישג. כיאה למאורע ארגנו במפלגה מסיבה וירטואלית שאליה הוזמנו כל החברים של מהפייסבוק באמצעות אפליקציה מתאימה.