שרה סילברמן מתגייסת לעזרת מרצ

חיזוק בלתי צפוי למפלגה לקראת הבחירות הקרובות: הקומיקאית האמריקנית שרה סילברמן, שהקפידה לתמוך בברק אובמה לנשיאות ארה"ב, צייצה לחבריה האמריקנים והישראלים להצביע עבור מרצ. "אני אוהבת אותך שרה", השיבה לה היו"ר זהבה גלאון

נחלצת לעזרת גלאון, סילברמן (חדשות 2)

"לאחיי ואחיותיי הישראלים: עשו לעצמכם טובה והצביעו מרצ או לתנועה הירוקה לכנסת", כך צייצה היום במפתיע הקומיקאית האמריקנית המצליחה שרה סילברמן בחשבון הטוויטר האישי שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

יו"ר מרצ, ח"כ זהבה גלאון, לא הצליחה להישאר אדישה לתגבורת המפתיעה שקיבלה מפלגתה ומיהרה לצייץ לסילברמן חזרה. "אני אוהבת אותך שרה", כתבה גלאון. "תודה וברכות על זכיית אובמה".

סילברמן, קומיקאית יהודייה, הפכה בשנים האחרונות לאחד הקולות המשפיעים ביותר על הפוליטיקה האמריקנית. היא פרסמה בעבר מספר סרטונים בהם היא מפצירה בציבור היהודי בארה"ב לצאת ולהצביע עבור ברק אובמה. קטעי הוידאו, מיותר לציין, הפכו לתופעה וזכו למילוני צפויות בקרב המצביעים בדרכם לקלפי.

גלאון: היא מובילת דעת קהל

יו"ר מרצ, ח"כ זהבה גלאון, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על ההתרגשות הרבה שאחזה בה מבחירתה של הקומיקאית המצליחה לצייץ דווקא ביום בחירתו של הנשיא האמריקני אובמה לכהונה שנייה ברציפות. "זה ריגש אותי מאוד", אמרה גלאון. "זה שביום שבו נבחר אובמה היא חשבה שמרצ היא החלופה לבחירה שפויה וליברלית מאוד שימח אותי".

אחותה של סילברמן, היא רבה רפורמית המתגוררת בארץ ומיודדת עם יו"ר מרצ. לדברי גלאון, היא לא פגשה מעולם את הקומיקאית אך התרגשה מאוד מהמחווה. "היא מדהימה, ומובילת דעת קהל, בעיני זה מגניב", סיפרה גלאון.