סטטוס בחירות בארה"ב: "כל הכבוד אמריקה, עכשיו תורנו"

הבחירה של ברק אובמה לכהונה נוספת גררה סטטוסים בפייסבוק מצד פוליטיקאים בישראל. יו"ר מרצ גלאון הכינה סרט מיוחד, סתיו שפיר, המתמודדת ברשימת העבודה, עיצבה תמונה וח"כ אופיר אקוניס מהליכוד האשים את השמאל בקמפיין הפחדה. מי גרף הכי הרבה לייקים?

סטטוס בחירות על ארה"ב (חדשות 2)

למעט ראש הממשלה, וראשי המפלגות הגדולות - אישים נוספים הגיבו ברשת החברתית פייסבוק לניצחון הנשיא ברק אובמה, שמשאיר אותו בבית הלבן לעוד ארבע שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יושבת ראש מרצ זהבה גלאון, שנחשבת לפעילה מאוד ברשת החברתית, הפיצה הבוקר סרטון ליו טיוב עם הכותרת: "השמאל ניצח באמריקה - השמאל ינצח בישראל - YES WE CAN", זאת כחלק מקמפיין הבחירות של המפלגה. הווידאו זכה ל-188 לייקים ועשרה שיתופים.

צפו בווידאו שהעלתה ח"כ זהבה גלאון לפייסבוק:

חבר הכנסת אופיר אקוניס מהליכוד, שאחרי חשבון הפייסבוק שלו עוקבים 6,030 משתמשים, הגיב הבוקר לזכייה של אובמה והאשים את הקמפיין של השמאל בשיקולים צרים: "אמריקה הכריעה. ואצלנו, שמאל כמנהגו נוהג: קמפיין ההפחדה המוכן שלהם יצא לדרך. השיקולים הפוליטיים הצרים שלהם גוברים על השיקולים הממלכתיים. מה שהם לא מספרים לכם זה שהברית האסטרטגית בין ישראל לבין ארה"ב יותר חזקה אפילו מסיסמאות בחירות". הסטטוס זכה ל-40 ליקיים ושלושה שיתופים.

סתיו שפיר המתמודדת בפריימריז במפלגת העבודה, עיצבה תמונה מיוחדת של הנשיא אובמה והפיצה אותה בעמוד הפייסבוק שלה עם הכיתוב: "עכשיו זה הזמן שלנו", והוסיפה: "כל הכבוד, אמריקה. עכשיו תורנו". התמונה זכתה ל-119 לייקים ו-32 שיתופים.