סטטוס בחירות: "מחכים לדפש-מוד"

בחד"ש פרסמו סקר, בעבודה ממשיכים להתנגח בראש הממשלה, ציפי חוטובלי העדיפה להתמקד במזג האוויר ויולי אדלשטיין התרגש כמו כולנו מהגעתה של להקת דפש מוד. סקירת הסטטוסים היומית של נבחרי הציבור שלנו בפייסבוק, לקראת הבחירות

סטטוס בחירות. עוקבים ברשת (חדשות 2)

דפי הפייסבוק של נבחרי הציבור ממשיכים להתחמם במערכת הבחירות הצוברת תאוצה. כאן בחדשות 2 באינטרנט אנו ממשיכים בסיקור היומי של פעילות דפי הפייסבוק של המפלגות וחברי הכנסת.

מפלגת חד"ש (3,843 לייקים) העלתה היום סקר דעת קהל תחת הכותרת "עמדת הציבור ביחס לזכויות ערבים", ובו שאלות העומדות על סדר היום בכל הנוגע למרקם החברתי הרגיש של המדינה. בסוף הסקר קראו בדף הפייסבוק להצביע חד"ש כדי להגביר את ההשפעה על מעמד החברה הערבית בארץ.

מפלגת העבודה (4,893 לייקים) העלתה סרטון לפייסבוק בשם: "חברים מספרים על ביבי", המציג את תפקוד הממשלה באור שלילי על ידי מקורביו. חלקו של הסרטון מוקדש למשה כחלון, שבשבוע שעבר הפתיע בהודעתו על פרישה מהכנסת.

הסרטון שהעלתה מפלגת העבודה:

רונית תירוש (קדימה, 5,656 לייקים) העלתה אלבום תמונות מאירוע להעלאת מודעות לסרטן השד שבו השתתפה.

פרופ' יוסי יונה הכריז רשמית על התמודדות בפריימריס מפלגת העבודה ופתח דף בפייסבוק שכבר זכה ל-4,931 לייקים. "המושג צדק חברתי הוא לא רק סיסמה, זוהי דרך חיים שבה אני צועד עוד מימי לימודי באוניברסיטה", כתב בפייסבוק.

ציפי לבני (27,830 לייקים) העלתה סטטוס נוסף בו לא רמזה על עתידה הפוליטי, עדיין. "אני לא מוכנה להפוך את ישראל למדינת אפרטהייד מבודדת, לא ציונית שלא מכבדת את מגילת העצמאות", כתבה. "הפתרון היחיד הוא שתי מדינות לטובת ישראל היהודית והדמוקרטית". הסטטוס זכה ליותר מ-300 לייקים.

ציפי חוטובלי מהליכוד (11,403 לייקים) העדיפה לקחת פסק זמן בפייסבוק מעיסוק בפוליטיקה וקראה לציבור שעוקב אחריה להתפלל לגשמים. הסטטוס בנושא מזג האוויר שלה גרף 145 לייקים.

שר ההסברה יולי אדלשטיין (הליכוד, 7,084 לייקים) התייחס להכרזתה של להקת "דפש מוד" כי תגיע להופעה בארץ והסביר שאם היא החליטה כך "זו ההוכחה שלא הכל נורא".