סטטוס בחירות: הסרטון שכל המפלגות לא רוצות שתראו

המועמדים חורשים את הארץ לאורכה ולרוחבה במאמץ לשכנע את האזרחים לתמוך בהם, וגם סרטון אחד ברשת שגרף מאות צפיות. כך נראתה הפעילות של המועמדים ברשת ביממה החולפת

המועמדים מכתתים את רגליהם ברחבי הארץ ומרבים להפיץ תמונות מכינוסים ואירועים. רבים מהם משתמשים בשיטה שהנהיגה יו"ר מפלגת העבודה, "היי זאת שלי..".

אילן גילאון (6,433 לייקים) תקף את יאיר לפיד ומפלגתו "יש עתיד", על המועמדים החדשים שצרף. בסטטוס נכתב: "מועמדים נוספו למפלגתו של יאיר לפיד וכבר גרים בה בכיף 'הכסף- כאן'-פרי, איש ישראל ביתנו ואשת שמאל לשעבר. נראה שב'יש עתיד' לא למדו לקח מהאין עתיד של קדימה ומנסים ליצור מפלגה ריקה מאידיאולוגיה ומלאה באופורטוניזם. בבחירות האחרונות עשרות אלפים התחרטו שהצביעו קדימה, מעטים, אם בכלל, התחרטו שהצביעו מרצ. 'יש עתיד' הולכת ומתגלה כעוד מפלגת טרנד מזויפת שאנשיה רוצים להיות שרים, אבל לא נציגי ציבור". הסטטוס גרף 93 לייקים, 9 תגובות ו-4 שיתופים.

 אביגדור ליברמן (93,238 לייקים), שיתף היום בעמוד הפייסבוק שלו ושל ישראל ביתנו (16,745 לייקים) היום את סרטון היו-טיוב ש"המפלגות לא רוצות שתראו". נגלה לכם כבר עכשיו כי מדובר בחוק שוויון בנטל. ההפצה הזו גרפה 352 לייקים, 35 תגובות ו- 66 שיתופים. הסרטון שעלה ביו טיוב כבר בחודש יולי השנה צבר 3000 צפיות. מתוכן כ- 900 נצפו רק היום.