סטטוס בחירות: על גלגלים

מערכת הבחירות כבר החלה על לוחות המודעות. אך מהיום נפתח גם הקמפיין של מספר מפלגות בכבישים. בימין מפרסמים על צידי האוטובוסים ואילו מוניות השירות בת"א הופקעו לטובת "השמאלנים" ממרצ; וגם איך מתכוננת גילה גמליאל לפריימריז בליכוד?

מה צייצו הח"כים היום? (חדשות 2)

כמו בכל מערכת בחירות, גם בזו נהיה עדים לנוכחות פניהם של נבחרי הציבור במרחב הציבורי. יריית הפתיחה של מודעות הבחירות כבר יצאו לדרך, תרתי משמע. הן נוסעות, על אוטובוסים ומוניות שירות. ח"כ בן ארי השיק את הקמפיין שלו על מאות אוטובוסים ברחבי הארץ ומנגד השתלטה מפלגת מרצ על קווי מוניות השירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתחיל עם ח"כ מיכאל בן ארי (10,405 לייקים), שסיסמת הבחירות שמלווה את הקמפיין החדש : "כולם מדברים... בן ארי עושה!" בן ארי רשם בסטטוס: "קמפיין האוטובוסים עלה, מאות אוטובוסים ברחבי הארץ. מי רוצה לעזור ולתלות שלט על הבית אשמח..." - הסטטוס גרף 460 לייקים, 55 תגובות ו-29 שיתופים.

מפלגת מרצ (17,050 לייקים) השיקה היום את קמפיין הבחירות שלה. בצעד תקשורתי רחב היקף הם קוראים למצביעים במעט אירוניה: "שמאלנים, הביתה!". מוניות השירות בקווי 4 ו- 5 בעיר תל אביב, כוסו בסלוגנים של המפלגה.

בסטטוס נכתב: "אם תהיתם, מרצ זה שמאל, ואם יש מפלגה שמייצגת ונאמנה לכל מה שהוא שמאל בישראל, זו מרצ. תמיד היה, תמיד יהיה." הסטטוס גרף 125 לייקים, 43 תגובות ו-15 שיתופים.

נסיים עם גילה גמליאל (5446 לייקים), ח"כית מטעם הליכוד וסגנית השר במשרד ראש הממשלה האחראית על תחום מעמד האישה וטיפול בנושא הצעירים. בסטטוס הארוך שפרסמה נכתב בין השאר: "חברותיי וחבריי היקרים... בכנסת הנוכחית נפלה בחלקי הזכות הגדולה לפעול למען מטרות חברתיות נעלות - למען הצעירים, הסטודנטים והנשים...". הססטוס גרף 32 לייקים, 5 תגובות ושיתוף אחד.

גם על פתיחת שנת הלימודים באוניברסיטאות ובמכללות, לא פסחו נבחרנו. בין המברכים מצאנו את נחמן שי, עמיר פרץ וציפי לבני.