סטטוס בחירות: גלאון פתחה חשבון בטוויטר

הח"כים מתחברים לרשתות החברתיות: הפוליטיקאים ציינו את יום השנה להירצחו של רחבעם זאבי ז"ל , וקוראים לגולשים לעקוב אחריהם. מי השר שפתח בתחרות ממים? ואיזו תמונה פרסם השר ישי? חלק מנבחרי הציבור ממציאים את עצמם מחדש

סטטוס בחירות: מה כתבו נבחרינו? (חדשות 2)

כמה ימים לאחר הכרזת הבחירות, נראה שאט-אט נבחרי הציבור מתעוררים מ'שנת החורף' שלהם ברשתות החברתיות. כמות העדכונים בעמודי המפלגות ועמודי הח"כים זינקו בימים האחרונים ונראה כי המרוץ הפוליטי יצא לדרך. אספנו עבורכם את הסטטוסים העדכניים שמשכו את תגובות הגולשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נתחיל עם יו"ר מפלדת מר"צ, ח"כ זהבה גלאון שפתחה חשבון טוויטר היום. לאחר שש שעות עומד החשבון שלה על 93 עוקבים ו-3 ציוצים חדשים. גלאון בחרה לפתוח עם הציוץ הראשון כך:

"כל הזמן אומרים לי שאני מצייצת, אז החלטתי למסד את זה - אני כאן". גלאון לא הסתפקה בכך ולאחר שעה כבר צייצה שוב בציניות: "ולא, אני לא אבזבז סיפור טוב על פחות ממאה עוקבים. אז קדימה לעבודה. כתבתי קדימה? אופס... אין קדימה, והעבודה עם המתנחלים - אז מרצ!".

יו"ר מפלגת ש"ס, אלי ישי (7,288 לייקים) נמצא ככל הנראה במצב מתוח עקב חזרתו הצפויה של אריה דרעי למפלגה. על כן הוא בחר פשוט להפנט את הבוחרים. אחרת איך אפשר להבין את התמונה שהעלה כשביקש לפרסם את עמוד הפייסבוק של מפלגת ש"ס. הפוסט של ישי גרף 86 לייקים, 22 שיתופים ו-10 תגובות.

נינו אבסדזה (5,785 לייקים), ח"כ ממפלגת קדימה, ידועה בשימוש המושכל שהיא עושה בערוצי המדיה השונים. אבסדזה מחזיקה בעמודים רשמיים בכל הרשתות החברתיות הבולטות. הסטטוס שלה היום: "כשמתעוררים ליום חדש בידיעה ששוב לא נצטרך להילחם בכנסת קיצונית ימנית. בכנסת שהייתה הכי פחות ליברלית. בכנסת שהייתה הכי מנותקת מהעם והכי חסרת חמלה ואנושיות. וקמים עם תקווה למשהו חדש. אז האופק כבר נראה יותר טוב. בוקר טוב. נינו". הסטטוס אגב גרף 38 לייקים ו-15 תגובות.

השר המופקד על שיפור השירות הממשלתי לציבור וממשל פתוח, מיכאל איתן מהליכוד (3,515 לייקים), פרסם סטטוס שמציג מדוע בחר בו ראש הממשלה לתפקיד. איתן יצא בתחרות "ממים" נגד המאגר הביומטרי והציג את תמונתם של אריאל ולירן שפרונג. השר ניסה לתייג את השניים, אך לא צלח במשימה. הוכחה לכך מצאנו בסימן הקטן שמחובר לשמותיהם (@). הססטוס גרף 10 לייקים ו-2 תגובות.

גולשי חדשות 2, אם אתם נתקלתם בסטטוסים מעניינים של פולטיקאים, או בממים מצחיקים ברשת, שלחו אותם אלינו.