עפולה: העיר לעובדי ניקיון - והוכה באכזריות

אירוע אלימות יוצא דופן בעפולה. תושב העיר שביקש משני עובדי ניקיון לאסוף את האשפה בזמן שעבדו ברחוב הותקף באכזריות. השניים הכו אותו במקלות, שברו את שיניו ואת הטלפון הנייד שהיה ברשותו ונמלטו. עד כה נעצר רק חשוד אחד במעשה

תושב עפולה בן 50 הותקף באכזריות על ידי שני עובדי תברואה, לאחר שבסך הכל ביקש מהם לאסוף זבל ליד ביתו. המשטרה עצרה את אחד החשודים, והשני עדיין נמלט.

מחקירת האירוע עולה, כי הגבר שהותקף הבחין בשני הצעירים שפינו את הזבל ברחוב, וביקש מהם לאסוף אשפה שנותרה במקום. השניים, כבני 17, הביאו בתגובה מקלות וקרשים, הכו את הגבר בכל חלקי גופו ושברו את שיניו.

הגבר ניסה להזעיק עזרה דרך הטלפון הנייד שהחזיק אך השניים שברו את המכשיר ונמלטו מהמקום. לאחר מכן הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "העמק" בעיר כשהוא פצוע בגפיים ובפניו.

המשטרה שהחלה בחיפושים אחר השניים, עצרה היום חשוד תושב ג'אסר א-זרקא שיובא מחר לדיון הארכת מעצר. החשוד השני במעשה טרם נעצר אך זהותו ידועה למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הדיווח הראשון הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום