צפו: פיצוץ צינור מים בתל אביב

תושבי תל אביב היו עדים היום בשעות הצהריים לפיצוץ צינור מים, בעקבותיו התבזבזו מים רבים בעוצמה. לדברי עד שהיה במקום, אנשים רבים התקשרו לעיריית תל אביב לדווח על התקלה, אך במשך כשעתיים לא הגיעו אף נציג למקום. עיריית ת"א: הזרם הופסק תוך 35 דקות מקבלת הדיווח

צינור מים התפוצץ היום בצהריים בפינת הרחובות נחמיה והכובשים בתל אביב. על פי דיווח התושבים באזור, זרם מים עז פרץ לאוויר ונמשך כשעתיים, מבלי שנציגי העירייה יטפלו בתקלה המבזבזת מים.

תומר בן ישעיהו, צעיר בן 25 הגר סמוך למקום האירוע, שלח למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט את קטע הווידיאו בו נראו המים מגיעים לגובה של עשרות מטרים."הגעתי למקום כמה דקות אחרי שהצינור התפוצץ, בסביבות השעה 14:00", סיפר תומר. אנשים רבים, ביניהם אחי התקשרו לעירייה, אך במשך שעתיים לא הגיע אף נציג. בסביבות השעה 16:00 זרם המים הופסק".

תומר הוסיף והסביר כי אין זן הפעם הראשונה שנתקל בבעיה מסוג זה. "נראה שכשמתקשרים לעיריית תל אביב בעניינים אלו, בעיקר בנושא המים שמאוד חשוב בישראל, הם לוקחים את הזמן שלהם".

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה: "מדובר בצינור ישן שאינו בשימוש, במגרש חניה ברחוב נחמיה 19. הפקק של הצינור הוסר - מה שגרם לזרימת המים. תאגיד 'אביבים' מסרו כי תוך 35 דקות מהרגע שנודע להם על התקלה, הופסק זרם המים במקום. אנו בודקים כיצד נגרמה התקלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק