פארק דרום בת"א? "מיני חירייה"

כך הופך פארק ציבורי למזבלה: גולשת חדשות 2 תיעדה עבורנו את האשפה העולה על גדותיה בפארק דרום (פארק בגין) בדרום תל אביב. לטענתה, "מה שבטוח, בפארק הירקון זה לא היה קורה". מעיריית ת"א נמסר בתגובה כי "פינוי המיכלים ופסולת האדמה החל כבר היום ויסתיים בימים הקרובים"

הפארק הציבורי הפך למזבלה - בחסות העירייה: החניון המזרחי של פארק דרום בתל אביב הוא מקום בו לטענת תושבי האזור, מתקיימים מחדלי תברואה כל ימות השנה.

תמונות ששלחה לנו גולשת חדשות 2 מתעדות את המפגע האחרון במקום: עיריית תל אביב משתמשת במקום כ"תחנת מעבר" לפחי הזבל המוחלפים בשכונות האזור, ובינתיים הפארק מתמלא בזבל.

הגולשת כתבה לחדשות 2, "במקום שהאזור יראה כאתר בילוי, הוא נראה כ'מיני חירייה'. מה שבטוח בפארק הירקון זה לא היה קורה. דרום העיר, אחרי הכל".

מעיריית תל אביב-יפו נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 כי "פארק בגין (דרום) מנוקה והאשפה בו מפונה באופן רציף. במסגרת עידוד מחזור והפרדת אשפה רטובה מיבשה בבתי תושבים, הוצבו בשכונות נווה אליעזר וליבנה מיכלי אשפה טמוני קרקע נפרדים לאשפה רטובה ויבשה".

"במסגרת עבודות הטמנת הפחים פונו מיכלי האשפה הישנים (הצפרדעים) והועברו באופן זמני לחניון המזרחי של הפארק. פינוי המיכלים ופסולת האדמה החל כבר היום ויסתיים בימים הקרובים", עוד נמסר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק