נתניה: נער הותקף על רקע רומנטי

אלימות נוער בנתניה: נער שהיה בדרכו למרכז נוער בו התנדב, הותקף באכזריות על ידי חמישה נערים שארבו לו בלובי בניין סמוך. ככל הנראה, מכר של הנער שכנע אותו לבוא עימו ללובי, שם חיכו לו התוקפים. הנער מאושפז בבית החולים בילינסון בפתח תקווה. המשטרה עצרה עד כה 3 חשודים, מחקירתם עולה כי הרקע לאירוע רומנטי

ארבו לו - ותקפו אותו. ארכיון (חדשות 2)

נער בן 15 הותקף אמש באכזריות על ידי חבורת נערים בני גילו בנתניה. אחד התוקפים, חברו ללימודים של המותקף, ניגש אליו ברחוב וביקש ממנו להתלוות אליו ללובי של בניין סמוך - שם ארבו לו ארבעה נערים נוספים שהכו אותו וגרמו לו לחבלות חמורות, כולל שבר בארובת העין. הוא מאושפז כעת במצב קל בבית החולים בילינסון בפתח-תקווה. המשטרה עצרה עד כה 3 חשודים, מחקירתם עולה כי הרקע לאירוע רומנטי

אחיו של המותקף סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הנער היה בדרכו למרכז נוער בנתניה, שם הוא מתנדב, ובדרכו לשם, נתקל באחד התוקפים. "אמא שלי התקשרה אליי ואמרה לי שפינו את ע' באמבולנס", סיפר האח. ככל הנראה, אחד מהמתנדבים האחרים במרכז מצא את הנער כשהוא מדמם, והזעיק אמבולנס ואת המשטרה.

אחיו של המותקף הגיע לבית החולים לניאדו, לשם הובא ע' בתחילה, בטרם הועבר לבית החולים בילינסון. מבית החולים, יצא האח לתחנת המשטרה המקומית, ולטענתו, השוטרים שם הסבירו לו כי אין ביכולתם לסייע לפני שייצא ע' מאשפוז.

"הוא דיבר על לעבור בית ספר"

"קשה לי להאמין שאחי היה מסוכסך עם מישהו", סיפר אחיו של ע'. "הוא ילד טוב, תמיד נחמד ומסתדר עם כולם", הוסיף. לעומת זאת, קיים בסיס לחשוב שאכן מדובר בהמשך לתקרית קודמת בין המותקף לתוקפים, משום שסמוך לזמן התקיפה, הוא הביע רצון לעזוב את בית הספר בו למד.

"הוא לומד בבית ספר עם טיפוסים קשים", אומר האח, "בדיוק אתמול הוא דיבר איתי ואמר לי שהוא חושב לעבור לתיכון אחר". ככל הנראה, אחד מהתוקפים, זה ששכנע את ע' לבוא עימו ללובי הבניין, לומד בשכבה שמעל המותקף בבית הספר.

קצין הנוער במשטרת נתניה פקד אהרון רנד סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מתנהלת חקירה בעניין: "אכן מדובר בתקיפה קשה, כרגע יש כוחות שפועלים בשטח בנושא הזה". דובר מחוז שרון של המשטרה רס"ר שלמה ג'רנו מוסיף כי נעצרו עד כה שלושה חשודים במעשה ומחקירתם עולה כי הרקע למעשה הוא רומנטי. במקביל מנסה המשטרה לאתר חשודים נוספים.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק