ברחובות מתעקשים לסכן חיים

תושב רחובות שטייל עם בנו בשטח פתוח בסביבת העיר נדהם לגלות באר עמוקה שאינה מכוסה לחלוטין במבנה נטוש. לאחר שהתקשר לעירייה והתריע על הסכנה האפשרית, לא דאגו לטפל ולאטום את הבאר והמבנה גם כעבור חודשיים. העירייה בתגובה: "מדובר בשטח פרטי שנאטם ונפרץ מחדש. הנושא בטיפול"

רשלנות או חוסר אכפתיות מצד הרשויות? לפני כחודשיים פרסמנו לראשונה כי במבנה נטוש ברחובות, הסמוך למוקד בילוי של ילדים ומטיילים נמצאת באר עמוקה ורחבה, שאינה מכוסה לחלוטין. אזרח שנקלע עם בנו למקום מיהר להזעיק את העירייה למקום, כדי שיתקנו את הליקויים שמסכנים חיי אדם.

"הגעתי עם הבן שלי בן החמש וחצי למקום, שלאחר שנכנס למבנה יצא בריצה ואמר לי 'אבא יש שם מלכודת'", מספר אסף פילו לחדשות 2 באינטרנט. "כשנכנסתי למבנה ראיתי שיש שם באר לפחות בעומק של 10 מטרים".

העירייה: "מדובר בשטח פרטי"

פילו לא התייאש, וכאשר הגיע למקום השבוע - לא האמין למראה עיניו. פילו מצא את הבאר בדיוק באותו מצב כפי שמצא אותה לפני חודשיים: לא מכוסה, לא מגודרת וללא שלטי אזהרה. פילו דיווח על המקרה, שוב, לעיריית רחובות, בתקווה שאולי הפעם היא תשכיל לבצע במקום עבודות איטום לבור המסוכן.

מעיריית רחובות נמסר בתגובה: "הפיקוח על הבנייה ערך בדיקה בשטח, ועלה כי מדובר במבנה בשטח פרטי שנמצא באזור השטחים הפתוחים במזרח העיר (לא בסמוך לשכונות מגורים). בעבר בוצעה סגירת הבאר במבנה באמצעות רשת. כתוצאה מוונדליזם נפרצה הסגירה והעירייה תבצע במקום אטימה של הבאר".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק