כך משתוללים נהגי טרקטורונים בנתיבי איילון

במשטרה מנסים להילחם בתופעת נהגי הטרקטורונים שמסכנים את חיי כולנו - אך אלה ממשיכים לצפצף על החוק. צפו בחבורת צעירים נוסעת בפראות בנתיבי איילון ו"קורעת" את הכביש ללא קסדות

נדמה שזה הפך לעניין שבשגרה. בחורים צעירים, חלקם קטינים, עולים על הטרקטורון ויוצאים "לקרוע" את הכביש. ללא קסדות ובלי לחשוב פעמיים על התוצאות הם עוברים על החוק ומסכנים את כולנו.

בסוף השבוע האחרון תיעד גולש חדשות 2 באינטרנט חבורה של כ-20 נהגים דוהרת בפראות על טרקטורונים בנתיבי איילון. כמה מהצעירים כלל לא חבשו קסדות, ואחרים אף הרכיבו מאחוריהם נוסעות נוספות - גם הן ללא הגנה.

בנוסף הם המשיכו להפר כמעט את כל חוקי התנועה: מעבר בין נתיבים בלי לאותת, עקיפה מסוכנת של כלי רכב ונסיעה במהירות מופרזת. במהלך הדהירה, כפי שרואים בתמונות, ביצע אחד הנהגים תעלול מסוכן והחל לנסוע על גלגל אחד בלבד. רק בנס איש לא נפגע באירוע.

הצעיר ששיגע את המשטרה

בחודש ספטמבר האחרון הוגש כתב אישום לבית משפט השלום בראשון לציון נגד נער בן 16 מחולון שנתפס בתום מרדף משטרתי שתועד כולו על ידי יחידת המסוקים של משטרת ישראל, שעקבה אחר הנהג עד שנתפס על ידי ניידות המשטרה.

הנהג הצעיר התגלה כעקשן במיוחד. במשך שעה וחצי הוא העסיק את השוטרים, מהאוויר ומהקרקע, לאחר שסירב לעצור למרות בקשות ואזהרות חוזרות ונשנות. המרדף שהתחיל בחולות שמחוץ לעיר ראשון לציון המשיך בתוך רחובות העיר. בכל אותו הזמן ניסה נהג הטרקטורון לחמוק משדה הראייה של השוטרים עד שלבסוף נכנע הצעיר לבקשות השוטרים ועצר בצד הדרך.

שוטרי ראשון לציון איגפו את הטרקטורון וביקשו לראות את התעודות של הצעיר, אך גם כאן חיכתה להם הפתעה - הצעיר נהג במהירות מופרזת מבלי שהוציא אי פעם רישיון.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

עוד נהגים מסוכנים:

תיעוד: קטינים משתוללים על טרקטורונים

תיעוד מיוחד: אוטובוס דורס טרקטורון