אשדוד: מאורת עבריינים סמוך לבית הספר

הורים לילדים בבית הספר "רעים" באשדוד שולחים את ילדיהם לביה"ס עם חששות כבדים. הסיבה: חסרי בית שמתגוררים במבנה נטוש הסמוך לביה"ס מטרידים את ילדיהם. אחת התלמידות כמעט נפלה קורבן לאחר שדייר המבנה ניסה לפתות אותה. בניגוד למקרה של לאון קלנטרוב, הם מקווים שיצליחו למנוע את המקרה הבא

המבנה הנטוש ניצב ללא הפרעה (עופר אשטוקר, אשדודנט)

סיפור הזוועה של הילד לאון קלנטרוב ז"ל שנרצח ביישוב בני עי"ש הסמוך לאשדוד טרם ירד מהכותרות, אך נראה שלא מדובר במקרה היחיד שבו הורים חשים במצוקה נוכח סכנה הנשקפת לילדיהם.

הורים לילדים בבית הספר "רעים" באשדוד סיפרו לחדשות 2 כי הם חוששים מעבריינים שמתקהלים לדבריהם ליד בית הספר ומטרידים את ילדיהם. חששותיהם של ההורים התעוררו במיוחד נוכח חסרי הבית שמתגוררים במבנה נטוש ליד בית הספר.

"מדובר בשטח סמוך לבית הספר, שנמצא ככל הנראה בבעלות פרטית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יו"ר ועד ההורים בבית הספר, סער גינזבורסקי. "אחרי דרישות שלנו ריתכו את הכניסה למקום, אבל המבנה עדיין מושך אליו הרבה חסרי בית וכל אחד זורק את האחריות לגורם אחר, ואותנו מפנים ממקום למקום".

"חסרי הבית פיתו ילדה להגיע למבנה"

"במשטרה אומרים לנו לקרוא להם בדקה שמטרידים את הילדים", מתאר גינזבורסקי בכעס. "כבר שמענו על ילדה שכמעט נפלה קורבן למעשיהם של אותם חסרי בית, שניסו לפתות אותה להגיע לגדר המשותפת, וגם על ילד שזרקו עליו חפצים".

"נעשה כל מה שאפשר כדי לפתור את הבעיה, נשבית את בית הספר אם צריך", ציין גינזבורסקי וסיפר על הפאניקה שאוחזת בימים אלה בהורים רבים בבית הספר. " הרצח האחרון רק עודד אותנו להגיש תלונות במשטרה. בניגוד לסוף הטרגי של לאון קלנטרוב, ההורים מקווים כי הפעם "יעשה מעשה".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום