"החופשה שלי באילת הפכה לסיוט"

כשע' החליטה לנסוע לנופש באילת כדי לנוח, היא לא תיארה לעצמה שהחופשה תהפוך לסיוט: כשיצאה לבלות בשעות הערב, פגשה במלצר מהמלון שבו שהתה שהטריד אותה מינית. כשניסתה להתנגד, שפך עליה וודקה. במלון ציינו לטענתה כי אין ביכולתם להגיב כיוון שהאירוע קרה מחוץ לגבולות המלון. לאחר זמן קצר זומן המלצר לשימוע - ופוטר

החופשה הפכה לסיוט, אילוסטרציה (AP)

לחופשה שכזאת ע' מהמרכז לא ציפתה: לפני מספר שבועות נסעה ע' יחד עם חברתה לנופש במלון באילת, בציפייה ליהנות ולנוח בעיר הדרומית. אלא שהחופשה החלומית הפכה לטראומה שלא תישכח.

"במהלך השהייה בבריכה של בית המלון, אחד המלצרים שירת אותנו באדיבות ועשה מעל ומעבר בשבילנו", מספרת ע' בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "לאחר מכן שאלתי אותו על מקומות בילוי בשעות הערב בעיר והוא המליץ לנו על מקום מסוים. כשהגענו לאותו מקום בערב, גילינו שגם המלצר היה בין הנוכחים".

המלצר האדיב שפגשו במלון הפך בן-רגע לגס רוח, כפי שמתארת ע': "הוא התחיל לשלוח ידיים, וכשביקשתי ממנו לעזוב אותנו בשקט הוא החל לצעוק כמו מטורף ואפילו שפך עלי כוס וודקה. כאילו לא די בכך, הוא הבטיח שאם יראה אותנו מחר בבריכה, הוא ידאג למרר לנו את החופשה, והוסיף מילים ואיומים שלא השתמעו לשתי פנים".

המלון שינה דעתו - המלצר פוטר

נסערת ומושפלת, שבה ע' יחד עם חברתה למלון גולדן טוליפ פריווליג', שם ניגשה לנציגי המלון והתלוננה בפניהם על האלימות שחוותה מצד עובד המלון. עוד באותו יום היא שטחה בפני גורמים שונים במלון את טענותיה.

בניגוד לציפיותיה, האחראים בחרו תחילה שלא לנקוט כל פעולה כלפי המלצר המטריד והבהירו לע' שמבחינה משפטית האירוע קרה מחוץ לתחום אחריותם. בהמשך, בית המלון שינה את דעתו, קרא את המלצר לשימוע וימים ספורים לאחר מכן הודיע לו על פיטוריו, על רקע הסיפור שנחשף לראשונה בחדשות 2 באינטרנט. "אני ממש פגועה מכל הסיפור", סיכמה ע' את תחושותיה בעקבות החוויה שעברה והוסיפה "יצאתי מושפלת מהסיטואציה".

ממלון גולדן טוליפ פריווילג' נמסר בתגובה לאירוע: "למרות שהמקרה התרחש מחוץ לכותלי המלון ואין באפשרותנו לדעת לבטח מה התרחש בו, החלטנו להעדיף את טובת האורחת ולסיים את לאלתר את העסקתו של העובד. יצוין כי הצענו לאורחת להגיש תלונה למשטרה אך היא בחרה שלא לעשות זאת".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

פניתם למייל האדום - אנחנו עזרנו

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק