חשד: רצתה להחליף גלגלי עזר - והותקפה ע"י מוכר האופניים

אודליה חיים מנתניה בסך הכל רצתה לרכוש לבתה בת ה-9 אופניים עם גלגלי עזר. כשחזרה לחנות להחליף את הגלגלים נתקלה בסירוב של המוכר. הוויכוח במקום התלהט ואודליה הותקפה, על פי החשד, על ידי המוכר ונזקקה לטיפול בבית החולים. למרות התקיפה החמורה, המשטרה סגרה את תיק החקירה. הדיווח הראשוני הגיע במייל האדום

בגדיה המגואלים בדם של אודליה (חדשות 2)

אודליה חיים לא תיארה לעצמה שרכישת גלגלי עזר לבתה בת ה-9 תסתיים בבית החולים. לדבריה, ויכוח עם מוכר האופניים על החלפת הגלגלים, הוביל לתקיפתה ולהבהלתה לבית החולים. בימים האחרונים, למרות חומרתו של המקרה, קיבלה חיים הודעה מהמשטרה: תיק החקירה נסגר.

"קניתי אופניים לבת שלי והם היו ללא גלגלי עזר, אז קניתי לה במיוחד זוג גלגלים בחנות", מספרת חיים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הגלגלים לא התאימו לאופניים והילדה איבדה שיווי משקל לעיתים קרובות".

הוריה של הילדה, תושבי נתניה פנו אל מוכר האופניים בבקשה שינסה לסדר את גלגלי העזר. "בפעם הראשונה הוא סידר את העניין עם פטיש, ככה לפחות חשבנו", מספרת חיים. אלא שהילדה, שכל רצונה היה לרכב על אופניים, עדיין לא הצליחה לרכב בצורה יציבה עם גלגלי העזר המאולתרים.

"חזרנו אל חנות האופניים כדי לקבל החזר על הגלגלים", סיפרה האם. "המוכר לא הסכים להחליף אותם בשום אופן ואתר לי 'אפילו אם תמותי אני לא מחליף'". אלא שתוך מספר שניות התלהטו הרוחות במקום. "באותו רגע שמעתי את הבום הזה של הראש שלי פוגע ברצפה", משחזרת חיים. "נפלתי, נפתח לי הראש ופוניתי לבית החולים".

המשטרה: התיק נסגר מחוסר עניין לציבור

בעקבות האירוע הגישה אודליה תלונה בתחנת המשטרה בנתניה, שם נחקר באזהרה בעל חנות האופניים וגם בעלה של אודליה, התיק נסגר כעבור שבוע.

"זה לא נגמר", אומרת אודליה. "אני עדיין סובלת מכאבי ראש וסחרחורות. מה היה קורה אם הייתי נופלת על אבן במהלך הנפילה הזאת?. החלטתי להגיש תביעה אזרחית נגד המוכר, הגעתי אפילו עד למפכ"ל המשטרה בעניין, וחודשיים לאחר האירוע קיבלתי פתק שמבשר לי שהחקירה הסתיימה".

עורך דינה של אודליה, עו"ד שאול בן שמואל ציין כי הצעד הבא מבחינתם הוא האופציה של תביעה אזרחית בנושא, "לא ייתכן שדבר שכזה יקרה ללא תגובה, אנחנו נטפל בעניין בכל הצורות המשפטיות העומדות בפנינו".

דובר מרחב שרון במשטרה מסר בתגובה:  "ב-21 בספטמבר התרחש האירוע המדובר כאשר דווח לנו על תקיפה על ידי בעל חנות אופניים. החשוד עוכב בתחנה, נחקר באזהרה ונגבתה ממנו עדות ומעד נוסף שנכח במקום.

"לאחר מכן זומן לחקירה גם בן זוגה של האישה ואף הוא נחקר באזהרה בנוגע לאירוע. לאחר בחינת חומר החקירה הוחלט על סגירת התיק מחוסר עניין לציבור. במידה ותרצה תוכל האישה להגיש ערר על ההחלטה, עד כה החליטה האישה שלא לעשות זאת".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

פניתם למייל האדום - אנחנו עזרנו

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק