שלחתם בעיה למייל האדום - אנחנו עזרנו

גולשים רבים שולחים לנו מידי יום סיפורים, סקופים ובעיות שנתקלו בהן מול שכנים או הרשויות. קראו כמה סיפורים נבחרים, אחד מרגש במיוחד, שנפתרו בעזרת המייל האדום

השכן מהגיהנום נעלם דום (חדשות 2)

אתם סיפרתם - אנחנו עזרנו: בעקבות פניות של גולשים רבים דרך המייל האדום הצלחנו לעשות דבר טוב או שניים. הגולשים שפנו אלינו כמעט כבר הרימו ידיים ולא ידעו מה לעשות. עכשיו, אחרי שפרסמנו את סיפוריהם - חזרנו לראות אם המצב השתפר.

כך למשל הסיפור של "השכן מהגיהנום" שלא הפסיק להטריד את ערן מכנס. "מה שהפסיק את ההטרדות זה הכתבות על הסיפור שלי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מכנס, שממתין כרגע לדיונים בבית המשפט ומבטיח לעדכן על התפתחות ההליכים הפליליים.

הדיון הראשון בבית המשפט צפוי להיות דווקא של שכן אחר שגם התלונן במשטרה על המטרידן. גם עבור השכן הזה נפסקה זמנית הבעיה המטרידה בזכות אותו פרסום בחדשות 2 באינטרנט. מכנס מספר כי הפסקת ההטרדות הגיעה מיד לאחר פרסום סיפורו. "עכשיו כשהוא עובר לידי ברחוב אני רואה אותו רושף, אבל לפחות כרגע זה נראה רגוע", הוא מספר.

הילדים יצאו מכלל סכנה

ההורים בגן שניר בפתח תקווה כבר יכולים להיות רגועים, כי ילדיהם אינם הולכים עוד לגן שממוקם מתחת למנוף בנייה. מעיריית פתח תקווה נמסר כי את הגן העתיקו למתחם 'שרגא רפאלי' בעיר -שעל פי הבטחת העירייה בטוח לחלוטין לשהייתם של הקטנטנים. "עכשיו הילדים נמצאים באזור שאין בו מנוף, ואין כל מוסד לימודי אצלנו בעיר שנמצא בסכנה כזו יותר", אומרת סגנית דובר העירייה.

גולשת אחרת הייתה בטוחה שלעולם עוד לא תזכה לראות את טבעת הנישואין שלה, אחרי שאיבדה אותה בקניון בכפר סבא. אושר גדול הציף אותה, זמן קצר בלבד לאחר פרסום הכתבה.

שיחת טלפון שקיבלה בישרה לה שנמצאה האבדה היקרה כפליים - גם רגשית וגם כספית. מהצד השני של הקו הייתה בעלת חנות בקניון שסיפרה לה על ילדה שהבחינה בטבעת ולקחה אותה לביתה. כשהציגה הילדה לאמא את השלל הנוצץ מיהרה אמה לדווח לבעלת החנות.

המידע הראשוני אודות הסיפורים האלו ורבים אחרים הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק