פרס בכל חודש למוצא טבעת הנישואים של יפעת

כל כלה יודעת לספר על הערך הרגשי שפיתחה לטבעות הנישואים והאירוסים שלה ולכן רובכם יכולים לשער את העצב שחשה יפעת גיא מהשרון שאיבדה את הטבעות שלה בסופ"ש האחרון. בתום פרסום שיזמה באינטרנט היא קיבלה הערב טלפון מפתיע: הטבעות נמצאו. עכשיו היא חושבת על הפיצוי

הטבעת האבודה (חדשות 2)

מתנה אחת בשווי 150 שקלים בכל חודש למשך שנה - זה מה שמציעה יפעת גיא למי שימצא את טבעת הנישואים שאיבדה בסוף השבוע האחרון. "איבדתי את טבעת הנישואים יחד עם טבעת האירוסים, והן שתיהן יקרות לי מאוד", סיפרה יפעת, שפנתה נואשת לעזרת גולשי חדשות 2 באינטרנט.

ביום שישי האחרון נכנסה יפעת לאחת החנויות בקניון בכפר סבא וניסתה טיפול פיליניג לידיים. "הורדתי את הטבעות כדי לשטוף את הידיים בסוף הטיפול והשארתי אותן על אדן הכיור", סיפרה. "חמש דקות לאחר שיצאתי מהחנות הבחנתי שהטבעות לא עליי. חזרתי לחנות, אבל הטבעות כבר לא היו שם".

רק לפני שבוע חגגו יפעת ובעלה את יום נישואים השלישי שלהם ונזכרנו בכל החוויות מהחתונה שכמעט לא התקיימה בגלל מלחמת לבנון השנייה. "שבוע לפני החתונה, שאמורה הייתה להתקיים בצפון, נפל טיל סמוך למקום שבו קבענו להתחתן", שיחזרה. "בסופו של דבר העתקנו את הטקס למושב של ההורים בשרון, ואורחים רבים לא יכלו להגיע בגלל שהיו בצו שמונה. צפיתי עם בעלי בסרטון החתונה עם דמעות בעיניים במשך כל סוף השבוע".

אז עכשיו, אם התרגשתם ורוח ההתנדבות (וגם הרווח) מפתים אתכם - רוצו להתחקות אחר הטבעות האבודות. "עדיין לא החלטתי איזה מתנות אתן למוצא, אבל אני מבטיחה להתאים את זה לאופי שלו או שלה", אומרת גיא, ואנחנו רושמים שחור על גבי דף אינטרנט. "אני מבטיחה פיצוי יקר כמו שהטבעות יקרות לי. אני מבטיחה שהמשיב לא יתחרט".

האבידה נמצאה

זמן קצר לאחר פרסום הכתבה קיבלה יפעת טלפון משמח מבעלת החנות שבישרה לה שהטבעות נמצאו. ילדה שהבחינה בטבעות לקחה אותן לביתה והציגה אותן לאמה שמיהרה לדווח לבעלת החנות. כעת, מחפשת יפעת פיצוי הולם למוצאת הצעירה.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק