קליע שנורה בחתונה בכפר ערערה בוואדי ערה - פגע במכונית ביישוב קציר

אסא דן מהיישוב קציר נדהם לגלות בבוקר חור של קליע במכונית הטויוטה המשפחתית. לדבריו, הקליע הגיע מ"יריות השמחה" של ליל אמש אצל השכנים מהכפר ערערה. "רק במזל עד עכשיו אף אחד לא נפגע", אמר אסא שהאשים את המשטרה בחוסר אונים

תושבי היישוב קציר הסמוך לוודאי ערה כבר התרגלו, לצערם, לקולות הירי הנשמעים סמוך לבתיהם כמעט כל שבוע. הם יודעים כי כמעט תמיד מדובר בשמחה בכפר הסמוך ערערה - שמחה שעלולה כל פעם מחדש להסתיים באסון, כמו שכמעט קרה גם בלילה האחרון.

ביתם של בני משפחת דן בקציר מרוחק רק כמה מאות מטרים מהבתים הראשונים של הכפר ערערה. אמש הם שמעו, שוב, יריות מהכפר ואף ראו כדורים נותבים (מאירים בלילה) שנורו לשמיים. הם לא התרגשו יותר מדי מהמחזה המוכר. אבל בבוקר ציפתה להם הפתעה.

אחד מבני המשפחה הבחין בחור בפח של מכסה תא המטען של מכונית הטויוטה המשפחתית. כשהתקרב הבין כי מדובר בקליע שחדר לתוך המכונית - קליע שככל הנראה הגיע מיריות השמחה של ליל אמש אצל השכנים.

"השוטרים אמרו שהם מפחדים להיכנס לחתונות"

"הם יורים לאוויר, הקליעים עולים למעלה - ויורדים עלינו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אסא דן. "היו כבר מקרים שקליעים פגעו בגגות בתיהם של השכנים. אנחנו כבר רגילים לזה. רק במזל עד עכשיו אף אחד לא נפגע".

בני משפחת דן הזעיקו את המשטרה למקום. השוטרים, לטענתם, היו חסרי אונים. "השוטרים הגיעו ואמרו שאין להם מה לעשות ושהם מפחדים להיכנס לחתונות", סיפר דן.

במחוז הצפוני של המשטרה אישרו כי אכן הוגשה תלונה כזו במשטרה היום. בנוגע לטענה כי השוטרים טענו שהם מפחדים לטפל בנושא אומרים במשטרה: "הדבר תלוש מהמציאות. בכל יום מטפלים שוטרים באירועים באזור הזה".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק