הפעוט הלך בעצמו לבית סבתו, הגננת לא הבחינה

איך זה שפעוט אחד לבד מעז? בן שנתיים ו-9 חודשים מרמת השרון יצא היום לבדו מהגן בהוד השרון, והלך כחצי קילומטר ברגל, תוך שהוא חוצה כבישים סואנים, לבית סבתו. צוות הגן כלל לא הבחין בדבר, ומי שדיווח על כך היה אביו של הפעוט: "אמרתי לה שאם אני לא אפנה למשטרה אני אבא רשלן"

האם אתם יודעים היכן נמצאים ילדיכם שהפקדתם למשמרת בימות הקיץ האחרונים? כך גם חשבו בני זוג מרמת השרון אשר שלחו את בנם בן השנתיים ו-9 חודשים לקייטנה ב"גן דרור" בהוד השרון.

"הילד הגיע לגן כמו בכל בוקר והכול נפלא, בשלב מסוים אני מתקשר לאשתי ואני מבין שהיא בוכה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מ', אביו של הפעוט. "אשתי מספרת לי שהילד הגיע בכוחות עצמו לבית סבתו, כחצי קילומטר מן הגן".

מ' לא הבין עד עכשיו מה בדיוק קרה. "פניתי אל הגננת והיא התפלאה ואמרה, 'איך יכול להיות, הרגע נתתי לו מים!'". מ' סיפר בדאגה לגננת כיצד בנו עבר כבישים סואנים ושטחים הומים עד שהגיע לבית סבתו.

המטפלת והעוזרת עוכבו לחקירה

בתגובה, הוא טוען, ביקשה בעלת הגן לסגור את העניין ללא התערבות המשטרה. "אמרתי לה 'תשמעי, זה מחדל גמור ואם אני לא אפנה למשטרה אני אבא רשלן'".
במשטרה מספר מ', היו בהלם טוטאלי. "אמרו לי שכנראה הילד גאון בצורה יוצאת דופן, שהוא הגיע לבית הסבתא".

לאחר מכן התברר כי הפעוט נקש על דלתה של סבתו, זו פתחה את הדלת - אך לא ראתה דבר. כששמעה נקישה שנייה, פתחה שוב את הדלת והפעם הבחינה בנכדה הקטן שמסתכל עליה.

מהמשטרה נמסר מאוחר יותר, כי המטפלת ועוזרת נוספת שהייתה בגן עוכבו לחקירה בחשד לרשלנות בטיפול קטין ולהזנחה.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק