תלונה למח"ש: שוטרים הכו אותנו והשחיתו את ביתנו

פרסום ראשון: בני משפחה מקריית גת התלוננו במח"ש נגד שוטרים שהגיעו הלילה לביתם כדי לעצור בן משפחה. לטענתם, הם התפרעו בדירה, היכו בני משפחה ושברו רהיטים. המשטרה: התלונה נבדקת. המידע הראשוני הגיע במייל האדום

"השוטרים באו לעצור את הבן שלי, היכו אותו ואת בעלי והרסו לנו את כל הבית" - כך משחזרת הבוקר חנה לוגסי, תושבת קריית גת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את מה שעברו בני משפחתה, לטענתה, הלילה. לדברי לוגסי,  שוטרי התחנה המקומית תקפו את בעלה ובנה באלימות והשחיתו את ביתה בקריית גת.

הלילה סמוך לשעה שתיים לפנות בוקר דפקו על דלת ביתם של משפחת לוגסי. השוטרים דרשו לעצור את בנה של חנה, שמעון לוגסי, בחשד לעבירות של התפרצות. השוטרים ביקשו מלוגסי להתלוות אליהם לתחנת המשטרה, והוא מצדו, ביקש לראות צו מעצר. מאותו הרגע קיימות גרסאות סותרות לגבי הנעשה בדירה.

"קבוצה של שוטרי משטרת קריית גת הגיעו ללא צו לבית, הרסו לנו רהיטים ושפכו לנו את האוכל", סיפרה לוגסי את שהתרחש בדירתה. "הרביצו לבעלי ולבן שלי - שפונו לבית החולים ברזילי. השוטרים נהגו בבן שלי בגסות וקיללו אותו בקללות איומות כמו 'אני אזיין את האמא שלך' ו'אני אקבור אותך".

הסניגור: מדובר בוונדליזם לשמו

"מדובר במקרה של ונדליזם בהדרו", אמר פרקליט המשפחה עורך הדין מיכה גבאי בעקבות התקרית. "אני עורך דין פלילי כבר 25 שנה, ומה שראיתי בבית הזה זה פשוט זה ונדליזם לשמו. הגיעו שוטרים ופשוט התחילו להרוס את הבית לאחר שהבן התנגד לכאורה למעצר וישב בחדר כבול".

הסניגור תקף בחומרה את השוטרים. "אני מתבייש שזאת המדינה שלי שבה מספר שוטרים פורעי חוק עושים עבודה כזאת", הוסיף. " ראוי להדגיש כי זו לא כל המשטרה, יש בודדים שעושים נזק. אחרים בדרך כלל עושים את העבודה נאמנה".

המשטרה: הוא התנגד ותקף שוטרים

"שוטרי משטרת קריית גת הגיעו למקום על מנת לעכב את שמעון לוגסי לחקירה בגין עבירות של התפרצות לדירה", נמסר בתגובה מהמשטרה. "הוא התנגד ותקף שוטרים, לפיכך, בהתאם לסמכות השוטרים במקום, נעשה שימוש בכוח סביר במעצרו ובמעצר אביו שהתנגד אף הוא למעצר בנו".

במשטרה הוסיפו כי "חומר החקירה הועבר למחלקה לחקירות שוטרים בהתאם לנוהל". מבית החולים ברזילי נמסר כי "לבית החולים הגיעו השניים בשעות הלילה, קיבלו טיפול ושוחררו בשש חצי בבוקר".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

השיחה שיכלה למנוע תאונה קשה

צעירות מירושלים: שוטרים היכו אותנו בקומזיץ

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?