לקוחה טוענת: מנהל הבנק סטר לי

לקוחה של אחד מסניפי הבנק הבינלאומי טוענת כי כשהגיעה להתלונן בסניף שלה, הותקפה ע"י המנהל שלדבריה, סטר לה. "כאב לי, והיו לי צלצולים באוזניים", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט. המנהל והאישה נלקחו לחקירה - בסופה שניהם שוחררו לבתיהם. בבנק מכחישים שהייתה סטירה

הבנק הבינלאומי. מכחישים את התקרית (חדשות 2)

ויכוח בין אישה למנהל סניף הבנק הבינלאומי בו היא לקוחה הסתיים בסטירת לחי ובשפיכת קפה: "אתמול בצהריים הגעתי לסניף הבנק שלי כדי למחות על כך שלא אפשרו לי למשוך כסף מהבנק, וגם על כך שלא התייחסו אליי במשך שבועיים", אמרה אמש האישה לחדשות 2 באינטרנט.

לאחר שנכנסה האישה לחדר מנהל הבנק, היא סגרה את הדלתות מאחוריה ועל מה שאירע בפנים - הגרסאות חלוקות. לטענת האישה, התפתח ויכוח סוער בינה לבין המנהל, במהלכו היא הטיחה בו קללות והוא בתגובה אמר לה "לעוף מהבנק"

בתגובה היא אמרה לו, "אני לא זבוב שאתה יכול להעיף מהקרחת שלך" ואז לדבריה סטר מנהל הבנק בחוזקה על פניה. "כאב לי, והיו לי צלצולים באוזניים", סיפרה האישה. "אני עדיין מרגישה את הכאפה".

מנהל הבנק: "היא העיפה עליי קפה"

בתגובה, מספרת האישה, "ניסיתי להעיף לו מהשולחן את הכוס שהכילה עטים ובטעות העפתי את כל כוס הקפה שהייתה מונחת בסמוך".

גרסת מנהל הבנק מעט שונה: לטענת הבנק, הוויכוח התלהט ובסופו שפכה האישה את כוס הקפה החמה על המנהל. בתום הוויכוח הוזמנה משטרה למקום ועיכבה את שני הצדדים לחקירה, בסיומה שוחררו שניהם לביתם.

"לא האמנתי שמנהל בנק, אדם שאמור להיות מסודר והגון, תקף אותי בכזאת צורה ברוטאלית ואכזרית, אני מתכוונת להגיש נגדו תביעה אזרחית, לא אכפת לי אם זה ייקח גם 6 או 7 שנים, אני רוצה שהוא ייענש", אמרה האישה, שביקשה שלא להזדהות.

לאחר האירוע ניגשה האישה לקופת החולים ועל פי המסמכים שהציגה לחדשות 2 באינטרנט, אכן אישר הרופא כי על לחייה הייתה נפיחות קלה.

מהבנק הבינלאומי נמסר כי: "מדובר בלקוחה שהיה לה ויכוח עם הבנק, היא נכנסה לחדר המנהל, הרימה את קולה, שפכה עליו כוס קפה וכאשר ביקש ממנה לצאת היא סירבה והוא נאלץ להזמין משטרה. בשום שלב מנהל הסניף לא הרים יד על הלקוחה".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?