הזוג התמים התגלה כצמד נוכלים מתוחכם

גבר ואישה שהגיעו לחנות תכשיטים בת"א מאוד התלהבו מהסחורה, אבל ממש לא התכוונו לשלם עבורה. בזמן שהצעירה התעניינה בטבעות וצמידים, הכניס בן זוגה ענק יהלומים בשווי 13 אלף שקל אל תוך כיסו. מצלמות האבטחה תיעדו הכל. הפרטים על הסיפור הגיעו במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט

בעל חנות תכשיטים בתל אביב היה בטוח שהוא בדרך לעוד עסקה משתלמת. אבל מי שנראו בעיניו כלקוחות תמימים התגלו במהרה, על פי החשד, כצמד נוכלים מתוחכם שנמלט עם ענק יהלומים בשווי של כ-13 אלף שקלים. אבל מה שהשניים כנראה לא לקחו בחשבון הוא שבמקום מותקנות מצלמות אבטחה אשר מתעדות את כל המתרחש במקום.

זה קרה ביום שישי האחרון ברחוב בן-יהודה בתל אביב. זוג צעיר בשנות ה-20 לחייהם נכנס לחנות  וביקש מהמוכר לראות סט תכשיטים כמתנה לאחותה של האישה. "הם נראו רגילים לחלוטין ודיברו לעניין", סיפר בעל החנות הנסער לחדשות 2 באינטרנט. "האחרונים שהייתי חושד בהם".

במשך חצי שעה הראה המוכר לזוג טבעות, עגילים וצמידים. "בינתיים הם דיברו בטלפון עם 'האחות' של הצעירה והתייעצו איתה", ציין. לטענת המוכר, בזמן שהצעירה דיברה איתו ולמעשה הסיחה את דעתו, היה עסוק בן זוגה בלחכות לרגע המתאים לביצוע העבירה. "היא שאלה על התכשיטים והוא בינתיים הכניס את ידו לארון הזכוכית כשלא הסתכלתי, ופשוט הרים משם את הענק", תיאר.

מכת מדינה

הקורבן סיפר כי רק כאשר עזבו השניים את החנות מבלי לרכוש דבר, הוא החל לחשוד כי לא הכל כשורה: "יצאתי בעקבותיהם ואז גיליתי שבלעה אותם האדמה'", אמר. בעל החנות מיהר להגיש תלונה במשטרה ומסר להם את קלטות הווידאו המרשיעות. "הם אמרו לי שמדובר במכת מדינה", סיפר.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום