סטודנטים באוני' ת"א: איך אפשר ללמוד למבחנים יום שלם בלי חשמל?

באמצע תקופת הבחינות של סוף הסמסטר ותחת החום הכבד החליטו במעונות של האוניברסיטה לנתק את החשמל במעונות הסטודנטים ליום שלם לרגל שיפוצים. "אין לנו עם מי לדבר", זועמים הסטודנטים. המידע הראשוני הגיע במייל האדום

שיפוצים במקום לימודים. מעונות אוניברסיטת ת"א (אמיר אייזמן)

בשיא תקופת המבחנים באוניברסיטת תל אביב יש ככל הנראה דברים חשובים יותר מלימודים. אתמול בשעה שבע בבוקר כבה החשמל במתחם מעונות אינשטיין, בהם מתגוררים מאות סטודנטים, בגלל עבודות שיפוצים במקום. גם 15 שעות אחרי, זרם החשמל לא חזר והסטודנטים הלחוצים נאלצו לשבת בחושך, לחכות, ולהצטער על שעות יקרות של לימודים לבחינות שהלכו לאיבוד.

סטודנטים שמתגוררים במעונות סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי ההנהלה החליטה לבצע עבודות שיפוצים במעונות דווקא בתקופת המבחנים, ובכך לשבש את הלימודים. תחילה היה זה החום הכבד שהפריע לסטודנטים ללמוד, כיוון שלא יכלו להפעיל את המזגנים והמאווררים. בערב היה זה החושך. אבל גם חוסר היכולת להפעיל את המחשבים, עליהם שמור חומר לימודים רב, הקשה על הסטודנטים.

אמיר אייזמן, סטודנט שנה שנייה לאדריכלות המתגורר במעונות, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי במתחם הסטודנטים אמנם נתלו שלטים בודדים המתריעים על הפסקת החשמל היזומה, אבל זאת הייתה אמורה להסתיים בשעה שש בערב. גם ב-22:00 בלילה עדיין לא חודשה אספקת החשמל. בנוסף טוען אייזמן כי לא הובהר לסטודנטים כי כל ארבעת הבניינים במעונות ינותקו מהזרם.

אוכל נזרק לפח

"אנחנו לא יכולים להישאר בחדר", אמר אייזמן, שאמור לגשת למבחן מחר בבוקר. "נאלצנו גם לזרוק את כל האוכל מהמקררים לאחר שהוא התקלקל בעקבות הפסקת החשמל".

הסטודנטים ניסו ליצור קשר עם הנהלת המעונות, אך לטענת הם לא קיבלו כל הסבר לדבר, או אפילו הערכה מתי יחזור החשמל לחדרים.

באוניברסיטת תל אביב סירבו להגיב לדברים.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?