צעירות מירושלים: שוטרים היכו אותנו בקומזיץ

לפנות בוקר הגיעו השוטרים לקומזיץ של צעירות בנות 20 בשל תלונות על רעש. ויכוח בין הצעירות לשוטרים הפך לעימות אלים שבסופו הגיעו שתי בנות ושני שוטרים לביה"ח. המידע הראשוני על הסיפור הגיע במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט

קבוצת צעירות בשנות ה-20 לחייהן ביקשו בסך הכל להעביר לילה בכיף סביב מדורה בירושלים. אבל כשהגיעו למקום שוטרים, לטענת הבנות, הוויכוח בין הצדדים הפך לאירוע אלים שהסתיים בפציעתן של שתיים מהן. גם שניים מהשוטרים נפצעו קל.

סמוך לשעה 5:00 לפנות בוקר ישבו חמש הבנות מסביב למדורה. שוטרים שהגיעו למקום ביקשו מהן להתפזר בנימוק שהרעש שהן עושות מפריע לשכנים. אחת הבנות ככל הנראה התחצפה ושאלה את השוטרים "למה?", ומכאן העניינים יצאו משליטה.

בין הבנות לשוטרים התפתח ויכוח שלטענתן הסתיים במכות שחטפו מהשוטרים. שתיים מהן נפצעו קל ואחת מהן פונתה מיד לטיפול בבית החולים הדסה עין כרם בעיר. השנייה נלקחה לתחנת המשטרה ורק מאוחר יותר פונתה לבית החולים.

"למי נתקשר? למשטרה?"

"השוטר הטיח אותה ברצפה וקילל אותה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט אמה של אחת הבנות שקיבלה שיחת טלפון בהולה על הבוקר. "מצאתי את הילדה שלי עם אזיקים על הרגליים. זה פשוט מחריד. אני לא מאמינה שאנחנו פשוט נתקלים בשוטרים לא אינטליגנטים".

בת דודתה של אחת הבנות הייתה עדה לכל ההתרחשות. "השוטר ממש התחיל להרביץ לה", אמרה. "היו שם 10 שוטרים על הבחורה, והיא צורחת ובוכה שמכאיבים לה. אני הסתובבתי והתחבאתי מאחורי הרכב. אמרתי לחברה אולי נתקשר למשטרה - אבל בעצם, זאת הייתה המשטרה". 

המשטרה: הצעירות היו שיכורות ותוקפניות

בתגובה לפניית חדשות 2 באינטרנט אמרו במשטרה כי בכוונתם להגיש כתב אישום נגד שתיים מהבנות בגין תקיפה, והוסיפו כי שניים מהשוטרים נאלצו להתפנות לבית החולים על מנת לקבל טיפול רפואי בשל התגובה האלימה של הצעירות.

"אמש קיבלנו קריאה מתושבים ברחוב יאנוש קורצ'אק בעיר על הפרעת מנוחה", סיפרו במשטרה. "שוטרים שהגיעו למקום מצאו חבורה של צעירים בגילאי 19-21. הם נתנו דוחות לחלק מהאנשים בגין הקמת רעש. הצעירים עזבו את המקום, למעט שתי הבנות שטענו כי הן שיכורות והחלו לתקוף את השוטרים ולנסות לחטוף מהם את פנקס הדוחות". במשטרה מדגישים כי שתי הצעירות נעצרו לאחר שסירבו לבקשת השוטרים לעכבן לחקירה.

בני משפחתן של המתלוננות דוחים בתוקף את טענת המשטרה על כך שהיו בגילופין. "אף אחד לא ביקש מהן לעבור בדיקת דם או מבחן אחר כדי לברר את רמת האלכוהול בגופן", הדגישו.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?