במקום קורסים: פורנו למתקדמים בחסות אוניברסיטת חיפה

סטודנטים שגלשו לפורום החוג לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה הופתעו לגלות מאות סרטוני סקס - במקום המלצות על מרצים ושיעורים. "זו פשוט הטרדה מינית", טענה בכעס אחת מהן. "גורמי חוץ ניצלו את הפורום כדי להעלות בו חומר שאינו ראוי", הסבירו באוניברסיטת חיפה. המידע הגיע במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט

שיעור פורנו למתקדמים (חדשות 2)

לא פעם טוענים סטודנטים בישראל שהאוניברסיטאות "שמות עליהן זין". במקרה של אוניברסיטת חיפה מסתבר - לקחו את הביטוי באופן המילולי ביותר.

במקום המלצות על קורסים ומרצים, הופתעו לגלות הסטודנטים והמתעניינים בפורום הרשמי של החוג לעבודה סוציאלית, שיעור גרפי במיוחד. 

"הייתי בהלם מוחלט", סיפרה בהתרגשות נועה אנג'ל לחדשות 2 באינטרנט. "זו פשוט הטרדה מינית". נועה גלשה לפורום לאחר שאחותה המבקשת להירשם לחוג הפנתה את תשומת לבה לעניין.

"אחותי נכנסה לאתר כיוון שהיא התייאשה מהיחס המזלזל של מזכירות החוג", היא משתפת. "במקום להתקשר שוב ושוב ולקבל תשובות מתחמקות היא פנתה לפורום בתקווה לקבל מידע על הלימודים, ואז חשכו עיניה".

"פורנוגרפיה קשה במקום עזרה"

יותר מ-50 העמודים האחרונים באתר מלאים בקישורים למאות סרטים בעלי תוכן מיני בוטה במיוחד. מבדיקת חדשות 2 באינטרנט עולה כי ההפניות לקטעי הווידאו הפורנוגרפים הועלו כבר החל מחודש מאי האחרון, ואיש ממנהלי הפורום, אנשי סגל האוניברסיטה, לא התערב ושם לכך סוף.

"הם כנראה לא ממש נכנסים לפורום בכדי לעזור לסטודנטים, ובמקום זה התלמידים והתלמידות שגולשים בתומם לאתר נחשפים לפורנוגרפיה קשה בעל כורחם", קובלת נועה, שאף מתכננת להגיש תלונה במשטרה נגד המוסד.

"אנחנו מודים לכם על שהסבתם את תשומת לבנו", נמסר בתגובה מאוניברסיטת חיפה, והובטח כי העניין ייבדק לעומק. "פורום הסטודנטים הוקם על מנת לשרת את הסטודנטים של החוג ואת מטרות האוניברסיטה. מדובר בפורום פתוח לקהל הרחב, ולמרבה הצער גם בעבר היו מקרים שגורמים מחוץ לאוניברסיטה ניצלו את הפורום כדי להעלות בו חומר שאינו ראוי. האוניברסיטה הסירה בעבר חומר מסוג זה וכך תנהג גם הפעם". 

הסיפור הגיע במייל האדום של חדשות 2

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?