הכנרת מתייבשת? גם קריית אתא

מלבד הזיעה והחום הבלתי נסבל נאלצו תושבי קריית אתא להתמודד גם עם ברזים סגורים. העירייה אמנם ניסתה לוודא כי המקומיים יידעו מראש על המטרד הצפוי בגלל חיבור צינור מים ראשי, אבל מסתבר שלא כולם קיבלו את ההתרעה על בצורת של 12 שעות. המידע הראשוני על הסיפור הגיע במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט

דווקא באחד הימים החמים ביותר של השנה, כאשר מומלץ להקפיד על שתייה וצינון הגוף, נתקעו לרוע מזלם תושבי קריית אתא ללא טיפת מים.

בשל חיבור קו מים ראשי נסגרו בשעה 08:00 אתמול בבוקר הברזים ב-51 רחובות בעיר, והתושבים נאלצו להמתין מיובשים במשך כ-12 שעות ארוכות ומיוזעות.

"כמה שעות אפשר להיות בלי מים?" רטנה הילה, המתגוררת בעיר. בעיריית קריית אתא אמנם ניסו להכין את התושבים לאי הנוחות בעוד מועד, אך מסתבר שלא כולם ידעו על הבצורת הזמנית. "לא קיבלתי שום מכתב לדואר", מעידה הילה. "למזלי, אחת השכנות יידעה אותי אתמול על הפסקת המים, אבל יש לי חברה אחרת שרק הבוקר כשפתחה את הברז גילתה מה קורה".

מגבירים את הלחץ

בתגובה לפניית חדשות 2 באינטרנט הסבירו בעירייה כי מדובר בעבודות שביצעה חברת "מקורות" ובהן חובר צינור מים ראשי לבריכת האגירה, במטרה להגביר את לחץ המים בדירות התושבים.

כאשר נשאל דובר העירייה מדוע לא שונה מועד העבודות בשל תנאי מזג האוויר הקשים, ציין כי מדובר בהליך שנקבע זמן רב קודם לכן. "העבודות חייבו הכנות מוקדמות: הזמנת עובדים והבאת כלים מיוחדים", פירט. "נכון שזה היה כרוך באי נוחות, אבל זה היה מחוייב המציאות".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?