חשד: גננת קשרה פעוט לכיסא בגן

פרסום ראשון: המשטרה חוקרת חשד חמור להתעללות בפעוט בגן ילדים במרכז הארץ. גננת בגן חשודה שקשרה תינוק בן שנה וחצי לכסא בגן וגרמה לו חבלות בזרועו. האם הנסערת: "אמרו לי שזה בגלל שהוא תזזיתי". המידע הראשוני בפרשה הגיע באמצעות המייל האדום של חדשות 2

ידו של הפעוט, לאחר ששב לביתו (חדשות 2)

הגננת קשרה את הפעוט לכיסא - כדי להרגיע אותו? חשד להתעללות בתינוק בגן ילדים במרכז הארץ: גננת בגן חשודה כי קשרה פעוט בן שנה וחצי לכיסא בגן וגרמה לו חבלות חמורות בזרועו. הגננת נחקרה במשטרה ובשלב זה חזרה לעבודתה בגן. הוריו של הפעוט שנחבל המידע הראשוני על הפרשה הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2.

אמו של הפעוט נדהמה לגלות את הסימנים הכחולים על ידו של בנה התינוק. היום היא סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי כאשר ניסתה לברר את הסיבה הסימנים, גילתה להפתעתה כי הדבר נגרם לו בעת שהייתו בגן - כנראה על ידי אחת מהעובדות בגן.

"כשראיתי את הסימנים הכחולים על הזרועות של הבן שלי לא ידעתי מה לעשות. אנחנו חדשים בגן הזה, רק שלושה חודשים", הוסיפה האם הנסערת, "אבל ברגע שזה קרה, לא חשבתי פעמיים והוצאתי את הבן שלי משם".

"אמרו לי שבגלל שהילד שלי תזזיתי מדי אז קשרו אותו"

עוד סיפרה אמו של הפעוט, כי ברשותה עדויות מוצקות אשר מצביעות על הגננת כמי שלכאורה אחראית לחבורות על ידיו של התינוק. "אמרו לי שבגלל שהילד שלי תזזיתי מדי אז קשרו אותו", אמרה האם והוסיפה: "אני לא מבינה איך מתייחסים ככה לבן שלי".

מן המשטרה נמסר כי העניין מוכר להם והחקירה נמצאת בעיצומה. "נגבתה עדות ראשונית מן הגננת ולאחר מכן לא הייתה מניעה מחזרתה של הגננת לעבודה", מסרו במשטרה.

בעלה של הגננת ציין בתגובה: "לא מיני ולא מקצתי אנחנו לא רוצים להרחיב בנושא, העניין נתון בחקירת המשטרה, אני לא רוצה לקלקל בחקירה או לפגוע בה".

המידע הראשוני אודות הפרשה הגיע אלינו כאמור באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?