החלה תחרות 'סיפור השנה במייל האדום' של גלובס וחדשות 2 באינטרנט

"גלובס" וחדשות 2 באינטרנט גאים להציג את תחרות 'סיפור השנה במייל האדום'. בחודש הקרוב הגולשים מוזמנים לדרג באתרי האינטרנט שלנו חמש כתבות מרכזיות שנשלחו ע"י הגולשים אל 'המייל האדום' של חדשות 2 באינטרנט. הכתבה הזוכה תוכרז בוועידת תקשורת ונתח שוק של "גלובס"

גלובס - עיתון העסקים של ישראל, וחדשות 2 באינטרנט משיקים את תחרות סיפור השנה במייל האדום. בחודש הקרוב ידרגו הגולשים באתר האינטרנט של חדשות 2 ובאתר "גלובס", חמש כתבות מרכזיות שנשלחו על ידי הגולשים אל 'המייל האדום' של חדשות 2 באינטרנט ועלו על סדר היום.

הכתבה הזוכה תוכרז בוועידת תקשורת ונתח שוק של "גלובס" בשיתוף TWS שתיערך ב-13 ביולי. ניתן לצפות בכתבות המשתתפות בתחרות - ולהצביע כאן. התחרות נערכת כחלק משיתוף פעולה בין אתרי "גלובס" וחדשות 2.

למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט מגיעים מידי יום עשרות דיווחי טקסט, תמונות סטילס, וקטעי וידאו שצולמו ונשלחו על ידי גולשים מהארץ ומחו"ל. בנוסף, לגולשים ניתנת אפשרות לפנות באופן ישיר לכל אחד מכתבי ומגישי חדשות 2.

סיפור טוב יכול להגיע גם לטלוויזיה

כל סיפור שמגיע אל המייל האדום נבדק, ובהתאם לחשיבותו מועלה לאתר חדשות 2 באינטרנט, ולעיתים גם משודר בתוכניות חברת החדשות כולל המהדורה המרכזית. בין הסיפורים שהגיעו בשנה החולפת ניתן לציין את: פרשת אונס הילדה באשדוד, שהדיווח הראשוני עליה הגיע למייל האדום, תיעוד של סכסוך שכנים שהסתיים בדקירת כלב, צילומים נדירים של לכידת כריש בחופי אשדוד ועוד.

ועידת תקשורת ונתח שוק של "גלובס" בשיתוף TWS תכנס כמידי שנה, את בכירי ענפי השיווק, הפרסום, המדיה, האינטרנט, והתקשורת בישראל במטרה להעלות על סדר היום את הדילמות המרכזיות העומדות בפני חברות, מובילי דעה, ומקבלי החלטות בתחומים אלו.

בין הנושאים בהם תעסוק הוועידה: במודל העסקי הנוצר כתוצאה מחוקי התקשורת החדשים, המגמות המשתנות בצריכת המדיה, הטכנולוגיות המשפיעות על פלטפורמות המדיה השונות והדרך בה הן פועלות כספקיות תוכן. במסגרת הוועידה ייחשף מדד המותגים של "גלובס" לשנת 2009.

סיפורים שהגיעו אלינו במייל האדום

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?