איך הגיע חתול מת לים של אילת?

הנופשים שהגיעו לפני כמה ימים לחוף הזהב באילת, ממש לא ציפו שהבילוי בשמש יסתיים כך. המים העכורים והריח הרע התגלו במהרה כפגר של חתול שזרם למים מצינור ניקוז שניזוק. הפקחים דאגו לפנות את הפגר - אך לא הורו לרוחצים לצאת מהמים

העיר אילת מוכרת בעיקר בזכות מלונות הפאר, הים הצלול ומזג האוויר הלוהט. אבל הפתעה לא נעימה ציפתה לרוחצים בחוף הזהב בעיר, ביום שני השבוע: חתול מת הם בטח לא ציפו לראות במים.

אל החוף האטרקטיבי זרם במשך זמן רב זרם מים מעופש שהעכיר את המים - בהם לא היה ניתן להשתכשך, וגם את האווירה במקום. המים זרמו מצינור ניקוז הממוקם לשפת החוף.

בשיא הזוועה, כפי שניתן לראות בסרטון ששלח לנו גולש דרך המייל האדום של חדשות 2, צף לו פגר חתול שנזרק מן הנקז, לחרדתם של המתרחצים במקום.

עיריית אילת: "לא מדובר בצינור ביוב"

במשך דקות ארוכות צף פגר החתול עד אשר הגיע פקח העירייה וסילק את החיה המתה, מה שלא פיזר את התחושה הקשה בקרב המתרחצים, שזעמו על מצב התברואה ועל תחושת האי-נוחות הקיצונית לנוכח האירוע.

עיריית אילת מסרה בתגובה לידיעה כי, "ראשית יובהר כי מדובר בנקז שנפגע ולא קו ביוב, מכאן שאין מדובר בזרימת ביוב לים, אלא של מים שהיו בנקז. הנקז האמור נפגע במהלך ביצוע עבודה להצבת פחי אשפה מוטמנים באזור התיירות. מיד עם איתור הפגיעה נשלח הקבלן לתקן את הנקז, כאמור אין מדובר בביוב ולכן לא היה צורך בהוצאת המתרחצים מן המים". 

גולש חדשות 2 באינטרנט העביר אלינו את התמונות באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום