תמונות נדירות: דגים כריש בחופי ישראל

את הכריש שבסרטון תפסו דייגים באחד הלילות האחרונים מול חופי אשדוד. במשך דקות ארוכות הם צפו בהתרגשות כיצד הוא מפרפר על החוף. "זה היה בעיניהם מאוד מוזר למצוא פתאום, בין שאר הדגים שתפסו, גם את הכריש הזה", סיפרה אזרחית שנכחה שם. הסרטון הגיע באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט

העובדה שדייגים לאורך חופי ישראל צדים בזמן האחרון יותר ויותר כרישים היא לא חדשה, אבל לצפות בתיעוד של הדייג הזה הוא מחזה נדיר למדי. למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט הגיעו התמונות שלא רואים כל יום בחופי ישראל.

בליל יום חמישי האחרון דגו כמה דייגים חובבים כריש באורך של כמטר וחצי סמוך לחופי אשדוד. הכריש, שכפי שניתן לראות בסרטון הווידיאו, המשיך לפרפר על החוף במשך דקות ארוכות.

ובעוד הכריש מפרפר, סביבו עמדו הדייגים הנרגשים ממה שהעלו בחכתם, והאירו עליו עם פנים. אי אפשר לטעות בזיהוי הכריש בעל הסנפיר המרשים, על אף גודלו הקטן יחסית.

"זה נראה לדייגים מוזר"

"הדייגים הם דייגים חובבים שדגים בחוף הזה תקופה ארוכה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט מכרה של הדייגים. "זה היה בעיניהם מאוד מוזר למצוא פתאום, בין שאר הדגים שתפסו, גם את הכריש הזה, ועוד באשדוד".

את סרטון הווידאו העביר לנו גולש חדשות 2 באינטרנט באמצעות המייל האדום. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.
 
עוד סיפורים שהגיעו במייל האדום

גם כתבנו משה נוסבאום גילה כרישים על החוף