ביטלת מנוי לעיתון? תיזהרו מהקנס

מירב אלבז רצתה לבטל את מנוי העיתון "לידיעות אחרונות" והמתינה עד לסיום תקופת ההתחייבות, אלא שבטעות, העיתון ביטל את המנוי יום קודם לכן, וקנס אותה ב-880 שקלים, דבר שחסם את מסגרת האשראי שלה. בעקבות פניית חדשות 2 באינטרנט- הבעיה נפתרה. הסיפור הגיע במייל האדום

אם אתם רוצים לבטל את מנוי העיתון שלכם ל"ידיעות אחרנות" כדאי שתשימו לב: ביטול המנוי לפני סיום תקופת ההתחייבות, תגרור אחריה קנס של כמה מאות שקלים. מירב אלבז מכפר יונה חוותה זאת על בשרה. הסיפור הגיע לחדשות 2 באינטרנט באמצעות המייל האדום

לפני כשנה הצטרפה אלבז כמנויה לעיתון ידיעות אחרונות. לפני מספר חודשים היא החליטה לסיים את המנוי לטענתה בגלל תקלות שונות במהלך תקופת המנוי. אלבז פנתה למחלקת המנויים של ידיעות אחרונות וביקשה לסיים את ההתקשרות עמם.

"נציגת העיתון אמר לי שהפסקה של המנוי בטרם תסתיים תקופת המנוי בת השנה תגרור קנס של 880שקלים", סיפרה אלבז לחדשות 2 באינטרנט. "המתנתי עוד חודשיים עד תום תקופת המנוי וציינתי ביומן  את התאריך 23 באפריל כיום בו אני צריכה להודיע למחלת המנויים על הפסקת המנוי".

הכסף ירד, האשראי נגמר

ביום האמור התקשרה מירב למחלקת המנויים אז הודיעו לה שמנוייה בוטל, יום קודם לכן,  ב-22 באפריל וחשבונה חויב בקנס של 880 שקלים.

"הנציגה אמרה לי שהיא מתנצלת והיא טעתה אך אין לה אפשרות לתקן את זה עד סוף חודש מאי". מספרת אלבז. "ביקשתי לדבר עם האחראים ולא עזר כלום, שוחחתי במהלך אותו יום לפחות עם שבעה נציגי שירות שונים כולל המתנות של דקות ארוכות לכל אחד מהם, אך ללא הועיל".

הסכום שירד בבת אחת מחשבונה של מירב חסם את אפשרות האשראי שלה מאחר ועברה את מסגרת האשראי, ולא היה באפשרותה לבצע פעולות נוספות בעזרת כרטיס האשראי שלה. "הסברתי את זה לשירות הלקוחות והם טענו כי אין להם שום אפשרות לעזור לי".

למרות הכל לסיפור יש סוף טוב: בעקבות פניית חדשות 2 באינטרנט למחלקת המנויים של ידיעות אחרונות הוחלט כי חשבונה יזוכה מהקנס שחסם את חשבון האשראי שלה - כבר מחר.

המידע הראשוני הגיע במייל האדום

המידע הראשוני בנושא הועבר אלינו ע"י מירב אלבז, גולשת חדשות 2 באינטרנט, באמצעות המייל האדום.  גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סקופים, סרטונים, תמונות, סיפורים או קישורים לאתרים שיעניינו את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהתפרסמו במייל האדום