הכירו את השכן מהגיהנום

זוג צעירים רכשו דירה ברמת גן רק לפני שנתיים וכבר מעוניינים לנטוש. הסיבה: שכן מטרידן החליט למרר את חייהם עד שיעזבו. בני הזוג אינם מבינים מהם המניעים למעשיו אך נאלצים להתמודד כל יום עם קללות, סמרטוטים מסריחים על הגדר ואפילו צואה ליד הרכב הפרטי. המידע על הסיפור הגיע במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט

לפני שנתיים קנו בני הזוג מכנס דירה ברמת גן. הם לא שיערו כי באותו רגע, מבלי סיבה נראית לעין, הם רכשו לעצמם גם אויב חדש - שלצערם מתגורר בדירה הסמוכה.

"השכן הודיע לי שכמו שהוא הטריד זוג אחר שעזב - הוא יעשה את אותו הדבר לנו", מספר ערן מכנס בתסכול. ומתברר שהשכן אכן עומד בהבטחותיו. מאותו הרגע הוא פצח במסכת בלתי פוסקת של הטרדות - חלקן יצירתיות ורובן מכוערות. הכול כדי להשיג את מבוקשו ולהרחיק את השניים מהבניין.

הפך את החיים לגיהנום

"הוא תולה באופן יום יומי סמרטוטים, שקיות זבל ונעליים על הגדר המשותפת בינינו", מעיד ערן ומציין שבזאת לא נגמר הסיוט. השכן נוהג לקלל את בני המשפחה בנוכחות בנם הקטן, ואף הניח צואה של כלב בסמוך למכוניתם. "הוא החליט להפוך את חיינו לגיהינום - והצליח", מסכם ערן. "לא עשיתי לאדם הזה שום דבר רע. זה תחביב שלו. הוא שואב מכך הנאה".

לאחר תקופה של הצקות בלתי פוסקות החליטו השכנים לתבוע את המטרידן הסדרתי ולהגיש נגדו תלונה במשטרה. "הנתבע הוא בגדר מי שמבצע עבירה חוזרת ונשנית", מסביר עו"ד משה בן-דורי. "הגשנו נגדו תביעה על סך 170 אלף שקלים".

לפחות את הלקח למדה משפחת מכנס. פעם הבאה שהם נכנסים לדירה חדשה הם כבר לא יסתפקו בלבחון את החדרים, המטבח והחצר. בעתיד הם יקפידו כמובן - לבדוק האם גם השכנים נאים בעיניהם.

 

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק