תיעוד: כלב התנפל על בן 8, נשך ופצע אותו

יהונתן בן ה-8 יצא לשחק עם חברו ברחוב בבית שמש כשלפתע כלב השתחרר מהחצר של אחד התושבים, התנפל עליו וגרם לו לפציעות קשות. "המכנסיים שלו היו מגואלות בדם", תיארה אמו של הילד, "מדובר ברוצח". מצלמות אבטחה תיעדו את התקיפה

המשחק שהסתיים בתקיפה: יהונתן בן ה-8 יצא עם חברו מביתו בבית שמש לשחק ברחוב כשלפתע כלב, שככל הנראה שייך לאחר מתושבי השכונה, תקף אותו וגרם לו לפציעות קשות. התקיפה האכזרית תועדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השניים יצאו ביום שישי האחרון מביתו של יהונתן למגרש חנייה סמוך. הכלב מסוג רועה בלגי, השתחרר מהחצר שבה הוחזק והחל רודף אחרי יהונתן. הוא התנפל עליו, נשך אותו וגרם לו לפציעות קשות בירך.

אמו של יהונתן, גלית חדד, סיפרה לחדשות 2 Online כי כשראתה את בנה, לאחר המקרה, לא האמינה שמדובר בתקיפה של בעל חיים. "כשהשניים הגיעו אלי לא הבנתי בתחילה מה קרה", שחזרה. "שאלתי את יהונתן אם הוא נקלע לקטטה, אך אז הוא סיפר לי על השתלשלות האירועים וגיליתי לתדהמתי את עוצמת הזוועה. מכנסיו היו מגואלים בדם והוא נפגע כך שהיינו צריכים לפנותו לבית החולים לקבלת טיפול".

"אני לא מבינה איך מאפשרים לכלב מסוג שכזה להסתובב חופשי", תהתה האם. "מדובר ברוצח".

"הילד מפחד לצאת מהבית"

לאחר המקרה בני המשפחה המבוהלים פינו את בנם לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, שם קיבל טיפל רפואי, ולאחר מכן שוחרר לביתו. "אני כבר לא יודעת ממה צריך לפחד בימינו", אמרה אמו של יהונתן. "תמיד קיים החשש מאלימות פיזית או אפילו מינית כלפי ילדים. פתאום גם המכה הזו נפלה עלינו. יהונתן חושש עד עכשיו לצאת מהבית, שמא ייתקל בכלב".

יומיים לאחר המקרה, נלקח הכלב התוקף להסגר. בשלב זה, הוא עובד בדיקות על ידי הווטרינר העירוני כדי לוודא שאינו נגוע במחלות מדבקות. מהמשטרה נמסר כי אכן מתנהלת חקירה בתחנת בית שמש בנושא, וכי היא נמצאת בשלבים מתקדמים.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 Online. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.