למרות ההתרעה: רוצח ילדיו הצליח לפצוע את עצמו

אתמול התקשר לשב"ס אזרח שהיה בקשר עם רוצח שלושת ילדיו איתי בן דרור, והתריע בפניהם שהשני השאיר לו הודעה שהוא מתכוון לפגוע בעצמו. למרות האזהרה, בן דרור הצליח לעשות כן ונפצע קל. שב"ס בתגובה: "מנענו פגיעה קשה הרבה יותר"

פצע את עצמו למרות האזהרה. בן דרור (חדשות 2)

בשירות בתי הסוהר קיבלו אתמול (ה') מידע על כך שאיתי בן דרור, רוצח שלושת ילדיו שמרצה מאסר בבית הסוהר השרון מתכוון לפגוע בעצמו - אך למרות זאת הוא פצע את עצמו בבטנו והועבר לטיפול בבית חולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לחדשות 2 Online נודע כי אדם שהיה בקשר טלפוני רציף עם בן דרור יצר קשר עם המשטרה ועם שירות בתי הסוהר, והתריע בפניהם על הכוונה של בן דוד לפגוע בעצמו. הוא התקשר לאחר שבהודעה שבן דרור השאיר לו במזכירה האלקטרונית הוא אמר: "אני הולך להצטרף לילדים שלי".

מיד לאחר שאותו אזרח פנה למשטרה, שם העלו על הקו נציג משירות בתי הסוהר שביקש פרטים על השיחה בין השניים - ואמר כי הוא יעביר את המידע לממונים על השמירה עליו. זמן לא רב לאחר מכן, במהלך הלילה, בן דרור חתך את עצמו באזור הבטן באמצעות קופסת שימורים - ופונה במצב קל לבית חולים מאיר בכפר סבא.

בשירות בתי הסוהר אישרו את הפרטים ומסרו כי "לאחר שהגיעה ההתרעה בנוגע לחשד לפגיעה עצמית, ננקטו אמצעים בתאו של האסיר, ובכך נמנעה פגיעה קשה הרבה יותר".

לפני כשלוש שנים רצח איתי בן דרור את שלושת ילדיהם - עומר, אור ורוני בן דרור ז"ל - בביתו בנתניה, ביום הולדתה של לילך, לאחר שסימם ודקר אותם למוות. בן דרור הורשע ונידון לשלושה מאסרי עולם, וכן הוטל עליו לשלם לגרושתו פיצויים בסך חצי מיליון שקלים.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 Online. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.