כיצד הגיעה אריזת שוקולד לבקבוק הבירה?

לפני כחודשיים רכש חנן שישיית בירה גולדסטאר. כשניגש לפתוח את אחד הבקבוקים הופתע לגלות אריזת שוקולד משפחתית צפה בבקבוק האטום. "לא מחפש פיצוי, רק להבין איך זה קרה", טען בשיחה עם חדשות 2 באיטנטרנט. מחברת 'טמפו' נמסר: "מצרים על עוגמת הנפש, פועלים למנוע הישנות מקרה מסוג זה בעתיד"

הפתעה בבקבוק השתייה (פייסבוק)

 איך מכניסים אריזת שוקולד לבקבוק בירה סגור - על התעלומה הזאת מנסה אזרח ישראלי לענות בשבועות האחרונים ללא הצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיפור המוזר הזה החל לפני כחודשיים, אז קנו חנן לוזון וחברו שישיית בירות מסוג גולדסטאר. "הכנסנו את הבירות למקרר והתחלנו לשתות", סיפר חנן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "כשהתכוונו לפתוח את הבקבוק השלישי ראינו משהו מוזר בפנים. הסתכלנו מקרוב וראינו עטיפה של אריזה משפחתית שלמה של שוקולד בתוך הבקבוק הסגור".

חנן ,שהופתע מאוד מהתגלית, החליט לפנות לחברת "טמפו", יצרנית הבירה בתקווה לקבל תשובות לשאלותיו הרבות. "לפני שבוע התחלתי להתקשר אליהם, אבל הם לא ענו", סיפר. "שלחתי להם גם מייל עם התמונה ולא קיבלתי תשובה".

לבסוף, החליט לפעול בדרך הפופולרית ביותר היום - להפיץ את הבשורה בעמוד הפייסבוק של הבירה הפופולרית. "הדבקתי את התמונה על הקיר שלהם שלוש פעמים, אבל הם מחקו אותה", טוען חנן. "בסוף הם חזרו אלי ואמרו שאקבל פיצוי. זה לא מה שרציתי מלכתחילה".

"הפיצוי לא מעניין אותי", הוא טוען היום. "אני רוצה לדעת איך דבר כזה יכול לקרות, איך העטיפה נכנסה לבקבוק ולמה לא זיהו את זה כבר במפעל. זאת הזייה אחת גדולה".

מחברת 'טמפו' יצרנית בירה גולדסטאר נמסר בתגובה: "החברה פועלת על פי תקני בטיחות ובקרה בינלאומיים המחמירים ביותר. מבדיקה ראשונית עולה כי מדובר בבקבוק חוזר שעבר תהליך סטריליזציה וככל הנראה נותרה בתוכו עטיפה. ללקוח הוצע פיצוי לשביעות רצונו. אנו מצרים על עוגמת הנפש ופועלים כל העת על מנת למנוע הישנות של מקרה מסוג זה בעתיד".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.