ה"פצצה" בשדה התעופה בחיפה התגלתה כפן

הנוסעים שהגיעו לשדה התעופה בחיפה הבוקר הופתעו כשאזעקה נשמעה לפתע. 4 נוסעות עוכבו, לאחר שהמאבטחים חשדו כי הן נושאות בתיקיהן פצצה. אלא שהכל התגלה כמהומה רבה על לא דבר. מה שחשבו המאבטחים לפצצה היה בסך הכל פן בתיקה של אחת הנוסעות. "אנחנו מבינות שהמצב הביטחוני לא פשוט, אבל זו הרגשה לא נעימה", סיפר הנוסעת

דומה לפצצה? מייבש השיער (חדשות 2)

שדה התעופה בחיפה פונה הבוקר (ה') מנוסעים למשך כ-25 דקות בשל חשד לפצצה בתיקה של נוסעת. אלא שהפצצה המתקתקת התגלתה בסופו של דבר כלא יותר ממייבש שיער. ארבע נוסעות עוכבו בשדה בשל החשד, ושוחררו לא לפני שעובדי רשות שדות התעופה התנצלו בפניהן על אי הנעימות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אלה, תושבת חיפה, טסה הבוקר לעבודתה באילת, יחד עם חברתה דינה, שנסעה עם משפחתה לחופשה בעיר הדרומית. במהלך הבידוק הביטחוני לפני הטיסה, נשמעה לפתע אזעקה בשדה התעופה ומערכת הכריזה קראה לנוסעים להתפנות.

הנוסעות סיפרו כי קבוצה של מאבטחים חמושים רצה למקום וקראה לנוסעות לעצור. "מישהו צעק לכולם לרוץ, ולא הבנו מה קרה", סיפרה אלה לחדשות 2 באינטרנט. "המאבטחים אמרו לנו שאנחנו חשודות". תוך כדי הבדיקה, הודו המאבטחים כי היתה זו אזעקת שווא, שהופעלה בגלל מייבש השיער שהיה בתיקה של אלה.

עוד אפשרות שעלתה, לדברי הנוסעות, היא כי את החשד המוטעה עוררו גם תכשיטים שהיו בתיק של דודתה של דינה. "כשהתבררה הטעות הם התנצלו והביאו לנו בקבוק מים", ציינה אלה, "אנחנו מבינות מאיפה זה נובע, המדינה נמצאת במצב ביטחוני לא פשוט. אבל זו עדיין הרגשה לא נעימה".

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה: "הרשות אחראית על ביטחון הנוסעים והטיסה. כשמשקף מזהה חשד לאמצעי אסור בטיסה או חומר החשוד כחומר העלול לסכן את שלום הנוסעים ושלום המבקרים בטרמינל קיים נוהל פינוי קהל עד לשלילת האירוע, וכך גם אירע הבוקר בחיפה".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.