למרות פניות למשטרה: רכב עומד בשול כבר שבוע

יצחק, שנוסע מדי יום בכביש 44, כביש ראשי במרכז הארץ, הבחין לפני שבוע במכונית פז'ו בצד הדרך. הוא פנה למשטרה, ואפילו קיבל SMS שמשטרת התנועה טיפלה במפגע. שבוע אחרי, הרכב עדיין שם, והמשטרה ממשיכה להתעקש - הפנייה טופלה

הרכב עומד בשול (המייל האדום)

הוכחה עצובה לסכנה שבהעמדת רכב בשול הדרך קיבלנו אתמול בתאונה הקטלנית בכביש 6, אז איך זה שבמשך שבוע, לטענת נהג הנוסע באופן קבוע בכביש ראשי במרכז הארץ, עומד רכב בשולי הדרך, ולמרות פניות למשטרה אף אחד לא מזיז אותו משם?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יצחק נוסע מדי יום בכביש 44. ביום שלישי שעבר הבחין במכונית פז'ו 306 לבנה חונה בשול סמוך לבית החולים אסף הרופא. יצחק מיהר לחייג למוקד 100 של המשטרה, לדווח על המפגע. עוד באותו היום הוא קיבל עדכון בהודעת טקסט בזו הלשון: "פנייתך למוקד 100 טופלה על ידי ניידת תנועה. לשירותך בכל עת, משטרת ישראל".

ה-SMS מהמשטרה (המייל האדום)

האזרח המודאג נרגע קצת. הוא הבין שהמכונית כבר לא תסכן אף אחד. אבל הוא טעה. גם בימים הבאים המשיך לראות את המכונית חונה בשול, באותו המקום.

"לאחר שהמשכתי לראות את אותו האוטו ללא שום טיפול, פניתי הבוקר (ב') שוב למשטרה", סיפר יצחק לחדשות 2 באינטרנט. "קיבלתי שוב את אותה הודעת טקסט שהמפגע פונה". ארבע שעות אחר כך, חזר יצחק למקום. המכונית, ניחשתם, עדיין בצדי הדרך.

יצחק לא מצליח להבין את התנהלות המשטרה בסיפור הזה, בעיקר כשמדובר במכונית שעומדת ממש מתחת לאף של משטרת התנועה, מרחק של כחמישה קילומטרים ממטה משטרת התנועה בצומת בית דגן. "אני עובר שם כמעט מדי יום, והמכונית היא מפגע וסכנה לציבור", אמר. "על אחת כמה וכמה לאחר שראינו אתמול מה עלולה לגרום תאונה עם רכב שעומד בשוליים".

את תגובת משטרת התנועה לא ניתן היה להשיג עד למועד פרסום הידיעה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.