צפו: סוס דוהר על כביש 1

מה אתם הייתם עושים אם הייתם רואים על הכביש – סוס לבן? איימן איברהים ראה אחד כזה בסוף החודש שעבר בכביש 1 ליד אבו גוש, החליט לנסוע מאחוריו כדי להגן עליו ותוך כדי תיעד את המחזה המוזר. "אמרתי לרכב אחר להאט כדי שהסוס יוכל לנוח קצת", סיפר לחדשות 2 באינטרנט

הנהגים על כביש 1 הופתעו בסוף חודש מאי לראות סוס לבן רץ על הנתיב ומפריע לתנועה. המשטרה פרסמה אז תמונה עם לכידתו - וכעת מגיע תיעוד הווידאו. איימן אברהים שראה את הסוס החליט לנסוע אחריו ולהגן עליו מפני הרכבים האחרים, ותוך כדי תיעד את המחזה הנדיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ביום ראשון (26.5) נסעתי לתל אביב כשלפתע בעלייה לכביש 1 ראיתי סוס", סיפר איימן איברהים לחדשות 2 באינטרנט, "נסעתי אחריו כדי שלא ידרסו אותו". איברהים מספר כי בתחילה עבר הסוס מנתיב לנתיב והוא חשש לחייו. "ניסיתי לסגור עליו כדי שיחזור לאבו גוש, משם הגיע, אבל הוא הלך לכביש הראשי".

כשהבין שהסוס לא מוותר ומעדיף לדהור בכביש המהיר עשה הכל כדי שלא ייפגע. "אמרתי לרכב שעבר לידי שיאט כדי שהסוס יוכל לנוח קצת", אמר. בשלב מסויים החליט להתקשר למשטרה ואז ירד במחלף נווה אילן והמשיך בדרכו.

הסוס לאחר שנלכד (אגף התנועה)

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט ע"י גבי רובינשטיין. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.