צפו: סככת ברזל נפלה בחצר בית ספר בנווה מונוסון

הסככה הכבדה קרסה בחצר החטיבה הצעירה, שבה לומדים ילדי גן חובה וכיתה א', בזמן שהתלמידים היו במקום. בנס לא נפגע איש. הורה: "הבנתי שהילדים היו בחוץ כשזה קרה. סגרו את בית הספר, לא נותנים להיכנס"

נס בבית הספר: סככת ברזל כבדה נפלה בחצר משחקים במבנה של חטיבה צעירה בנווה מונוסון בזמן שהילדים היו במתחם. למרבה המזל, אף ילד לא נפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במתחם שבו נפלה סככת הברזל לומדים ילדי גן חובה ותלמידי כיתה א'. הורה של אחד הילדים סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הבנתי שהילדים היו בחצר כשזה קרה. לא הייתי שם, אבל קיבלתי תמונה מהורה שהגיע וצילם. סגרו את השערים של בית הספר, לא נותנים להתקרב, העלימו את הכל".

האב הוסיף כי לא נתנו לאשתו להיכנס ולבדוק מה שלום הילד. לדבריו, בית הספר הזעיק את המהנדס והביא פסיכולוגים על מנת שידברו עם הילדים.

מבנה החטיבה הצעירה סובל מתחזוקה לקוייה כבר שנים, לדברי ההורים, שטוענים כי יש בנווה מונסון תחזוקה לקוייה במבני החינוך ובעבר כבר אירעו תקריות בטיחות.

מעיריית יהוד-מונוסון נמסר בתגובה: "לפני כל תחילת שנת לימודים ובמהלכה, מתבצעות ביקורות בטיחות שוטפות בכל מוסדות החינוך בעיר. קונסטרוקטור אישר את איכלוס התלמידים במבנים של החטיבה הצעירה , המהווים חלק בלתי נפרד מביה"ס. העירייה כבר פנתה לפני כשנתיים למשרד החינוך בדרישה לקבל אישור לבניית בי"ס חדש ואף הציבה את הנושא בסדר קדימות ראשון בתכנית עבודתה. הרשות ממתינה לאישור סופי של משרד החינוך לבניית ביה"ס. כמו כן ניתנה הוראה מידית לקונסטרוקטור לבצע ביקורת בכל גני הילדים ובתי הספר בעיר, בהם מורכבות פרגולות".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "כל נושא תחזוקת מוסדות החינוך הינו באחריות הרשות המקומית, על פי החוק. מנהלת בית הספר פנתה לרשות המקומית והזעיקה באופן מידי את הגורמים הרלוונטיים."