אם טוענת: "נהג ההסעה תקף את בני"

בן תשע וחצי חזר שלשום לביתו כשהוא ממרר בבכי. הסיבה, כך לטענתו, היא משום שנפל קורבן לתקיפה מצד נהג ההסעות הבית ספרי. "הוא תפס את בני ברקות ודפק לו את הראש בברך", אמרה האם בזעזוע. "ככה עושים לילד?"; חברת ההסעות: "הנהג פוטר באופן מיידי"

חברת ההסעות: "הנהג פוטר" (רויטרס)

סיוט בדרך מבית הספר: אם לילד בן תשע וחצי מהקריות הגישה תלונה במשטרה שלפיה ילדהּ הוכה שלשום נמרצות בידי נהג ההסעות - רק בגלל ש"התפרע" במהלך ההסעה. מחברת ההסעות נמסר כי "האיש פוטר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר בתלמידי בית ספר יסודי דתי", פתחה האם את דבריה, "והתנהגות כזו אופיינית להם. הם משתוללים בהסעה ולפעמים גם עושים רעש". אלא שמתברר, שבתקרית המדוברת היה זה קצת יותר מדי עבור הנהג, והוא "התעצבן, עצר את האוטובוס וניגש לחלקו האחורי, תפס את הבן שלי ברקות ודפק לו את הראש בברך". לאחר מכן, סיפרה האם, "הוא שחרר אותו, הלך לכיוונה של תלמידה אחרת וצעק לעברה שהיא 'שמנה כמו פרה'".

לכשחזר הבייתה, כך לדבריה, סיפר הילד לאמו על שאירע. "הלכנו למוקד הרפואי", אמרה. "כואב לו הראש מאז כי הוא קיבל מכה מאוד חזקה". לטענתה, מספר ימים לאחר שהגישה את התלונה במשטרה - טרם התקבלה תגובתם. "אמרו לי שבני יזומן לתשאול על ידי חוקר ילדים ונוער, אבל מתי זה יקרה? בעוד שבועיים?".

"הנזק שהיה יכול להיגרם לבן שלי היה יכול להיות בלתי הפיך", ציינה בזעזוע. "הוא ילד רזה וקטן והוא בטראומה. היו לו סיוטים בלילות האחרונים. ככה מתייחסים לילד בן תשע וחצי? אני מפחדת שדברים כאלה יקרו שוב".

מחברת ההסעות נמסר כי "הנהג פוטר באופן מיידי".

ממשטרת ישראל נמסר: "הוגשה תלונה ונפתחה חקירה. איננו נוהגים להתייחס לפרטי החקירה המתנהלת".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.