דרישת שלום ממלתעות? כריש נצפה בחוף הים באילת

החופשה באילת הפכה למבהילה כשמתרחצים בים האדום זיהו כריש ששוחה כמה מטרים מהם בחוף מפרץ השמש שבאילת. "כולם ברחו, הוא שחה ממש קרוב לאנשים, כולל לילד", מספר אחד הנוכחים. בחורף 2010 נטרפה למוות תיירת על ידי כריש בשארם א-שייח

הכריש באילת, היום (המייל האדום)

מלתעות באילת? היום בשעות הצהריים דיווח תושב אילת כי ראה כריש בחוץ מפרץ השמש באילת. "הוא שחה ממש קרוב לאנשים, זה היה כמו מלתעות", סיפר איתן ברוך לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפרו לחדשות 2 באינטרנט

"יצאתי לחוף הים סמוך לשעה 12 בצהריים, ופתאום הוא הופיע. הייתי על החוף אז צילמתי אותו משם, זו פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה", אמר איתן ברוך, תושב אילת שצילם את התמונות. "כולם התחילו לברוח כמו בסרט 'מלתעות', הוא שחה ממש קרוב למתרחצים, כולל לילד. הם ברחו החוצה מיד כשראו אותו".

כך נראה כריש מלמעלה, היום (שירות skooper)
בניגוד לים התיכון, כרישים בים האדום אינם נדירים. הטמפרטורה הנמוכה יחסית של המים לצד אפשרויות המזון הרבות שקיימות בגלל נוכחות האלמוגים בים, הופכות את הים האדום לים אידיאלי לכרישים. הפעם האחרונה בה הותקפו מתרחצים על ידי כרישים בים האדום אירעה בחורף 2010 אז תיירת נטרפה למוות על ידי כריש בשארם א-שייח שבסיני.

הכריש באילת, היום (המייל האדום)

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.