ארון החשמל בגן בבת ים הוצף: "הילדים בסכנה"

חוטים חשופים על לוח עץ לא בטיחותי - כך נראה ארון חשמל בגן ילדים אחד בבת ים, שבחורף הופך לסכנה של ממש. ההורים המודאגים זועמים: "ארון העץ מלא מים, ללא כל הארקה". מהעירייה נמסר: "המקרה טופל, אין כל בעיה בטיחותית"

מים בארון החשמל (המייל האדום)

שנה אחר שנה, בגן "פוסידון" נמשכת הסכנה. ארון החשמל שמוצב מחוץ למבנה מוצף במים והחוטים החשופים מדאיגים את ההורים, שמצידם מאשימים את העירייה באוזלת יד בטיפול בבעיה. הורה לאחד הילדים סיפר כי בעירייה מעדיפים לסגור את הגן זמנית ולהעביר את הילדים לגן הסמוך מאשר לטפל בארון החשמל המסוכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ארון העץ מלא מים ויש בו חוטי חשמל גלויים וללא כל הארקה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט תומר אדר, אב לילדה בגן. "המים נוזלים מהתקרה ומפתחי הנורות, מפסקי חשמל רטובים ומה לא - זוהי סכנת נפשות לכל ילדי הגן".  התשובה שקיבלו לדבריהם מהאחראים על הנושא, עוררה את זעמם של ההורים: "אמרו לנו שאי אפשר לעשות כלום במשך כמה ימים עד שהגשם ייפסק והארון יתייבש. האם כך ראוי שגן ילדים יראה בשנת 2013 במדינת ישראל".

למרות שבעירייה טוענים שהבוקר הילדים שבו לגן, ההורים אמרו כי חשמלאי אמנם הגיע למקום אך הארון עדיין מוצף ובגן יש רק אור, ללא כל חימום: "הם עדיין בסכנה, אנחנו נגיע עם זה לראש העיר". גם ניסיונותיהם של ההורים לכתוב על דף הפייסבוק של עיריית בת ים לא צלחו, ולמרות הזעם ברשת, המצב נשאר אותו דבר. "גם בגן הסמוך הארון רעוע מאוד וכולם מודים בזה, ייקח זמן וגם שם יהיה אותו דבר, אולי בחורף הבא", סיכם אדר, שמנסה מהבוקר לטפל בבעיה.

מעיריית בת ים נמסר בתגובה כי "בטיחותם של ילדי בת ים עומדת בראש מעייני העירייה. במסגרת נזקי סופת החורף וכמות גשם חריגה, חדרו מי גשמים לארון החשמל בגן הילדים 'פוסידון'. המקרה טופל באופן מקצועי על ידי צוותי העירייה. אתמול הילדים הועברו לגן סמוך והיום הם שבו לגן. נבהיר כי בארון החשמל בגן 'פוסידון' אין כל בעיה בטיחותית".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.