צעיר גנב חפצים והטריד מינית מטופלות בביה"ח ברזילי באשקלון

לילה קשה עבר אמש על שלוש נשים המאושפזות במחלקת הנשים של בית החולים בעיר הדרומית לאחר שצעיר נכנס לחדרן, הריח אחת מהן והחל לגעת בעצמו. "מאז המקרה אני לא ישנה", סיפרה אחת הנשים, בחודש השביעי להריונה. החשוד נתפס לבסוף ע"י אנשי הביטחון ומובא הלילה לדיון בהארכת מעצרו

האשפוז הפך לסיוט. ביה"ח ברזילי, ארכיון (חדשות 2)

מי שומר על החולים בבית החולים? שוטרי משטרת אשקלון עצרו אמש צעיר כבן 18 בחשד שנכנס לבית החולים ברזילי בעיר, גנב חפצים והטריד מינית כמה מהמאושפזות במחלקת הנשים בביה"ח ברזילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רעות ריבו, תושבת אשדוד בחודש השביעי להריונה סיפרה הערב לחדשות 2 באינטרנט: "סמוך לשעה 23:30 הגיע לחדר בו אני מאושפזת עם שתי נשים נוספות בחור מגודל, הוא ניסה לגנוב מכשיר טלפון סלולרי והתחיל להריח את האישה שלידי ולגעת בעצמו. למזלנו בעלה של מאושפזת אחרת היה גם הוא בחדר, הוא הבריח את המטריד והחל לרדוף אחריו".

ריבו מספרת עוד, שגם לאחר שהצעיר נתפס על ידי הבעל, חלף הרבה זמן עד שאנשי האבטחה של בית החולים הגיבו. "על כל המתחם הענק של בית החולים יש שלושה מאבטחים בקושי - לקח להם 20 דקות עד שבאו, ורק אז קראו למשטרה שעצרה אותו".

"אני לא ישנה מאז המקרה, וממליצה לאנשים שלא יבואו לבית החולים כי הוא פרוץ - אנחנו נמצאות מול מחלקת ילדים, ובאותה מידה זה יכול היה להיות פדופיל שפורץ לשם". שלוש הנשים ששהו בחדר זועמות על בית החולים וטוענות שאיש מההנהלה לא מצא לנכון לדבר איתן מאז המקרה. " הביאו לנו פסיכיאטר בלילה שרצה לתת לנו וואליום אבל זה בלתי אפשרי כי אנחנו בהיריון", אמרה ריבו.

ממשטרת ישראל נמסר כי החשוד נעצר ונחקר, ומובא הלילה לדיון בהארכת מעצרו.

מהנהלת בית החולים ברזילי נמסר בתגובה כי: "אתמול אכן חדר גבר למחלקת הנשים וגנב חפצים מהמאושפזות. אחד הבעלים ששהה ליד רעייתו גרם למנוסתו והפורץ נתפס על ידי אנשי הביטחון של בית החולים. הפורץ נמסר לטיפול המשטרה".

"הנהלת בית החולים רואה את המקרה בחומרה - הציבה שומרים, הגבירה את האבטחה והיא תמשיל לפעול למען ביטחונם של המאושפזים והמאושפזות בבית החולים".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.