חשד: בן 14 הוכה על ידי פקח עירוני

אז מי מפקח על הילדים? פקח עירוני ברמת גן, חשוד בתקיפת נער בן 14 בגינה ציבורית בעיר, רק כי העז לברוח. על פי תלונה שהוגשה אתמול למשטרה, בסוף השבוע האחרון הכה לכאורה הפקח את הנער, שבילה במקום עם חבריו, ככל הנראה לאחר שהקימו רעש במקום. כשהגיע צוות הסיור העירוני התעמתו עמם מספר נערים. בעירייה בודקים

הנער והצלקות (חדשות 2)

תושבת רמת גן טוענת כי בנה הוכה בסוף השבוע האחרון בגינה ציבורית סמוך לביתו - דווקא על ידי פקח עירוני, שהגיע לסייר במקום. לדברי האם, שפנתה אתמול למשטרה, הפקח הודה במעשיו, והתחנן שלא תוגש נגדו תלונה. שוטרת שהייתה במקום אף איימה על האם שאם תגיד תלונה - ייפתח לבנה תיק פלילי. "לא מוכנה לעבור על זה בשתיקה", סיפרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אז מי מפקח על הילדים? פקח עירוני ברמת גן, חשוד בתקיפת נער בן 14 בגינה ציבורית בעיר, רק כי העז לברוח. על פי תלונה שהוגשה אתמול למשטרה, בסוף השבוע האחרון הכה לכאורה הפקח את הנער, שבילה במקום עם חבריו, ככל הנראה לאחר שהקימו רעש במקום. בין היתר, על פי טענת אמו של הילד, הכה אותו הפקח ונגח בחוזקה בראשו.

"הוא ילד טוב", סיפרה האם לחדשות 2 באינטרנט, "הוא לא מעשן ולא שותה. לאן הגענו שפקחים מרביצים לילדים במקום להגן עליהם?. גם אם הוא ברח, זה לא לעניין. כשראיתי אותו, הוא היה מבוהל מפוחד וחבול - עם שריטות בכל גופו. מה הוא עבריין? לאן הגענו?".

לאחר שהוכה, התקשר הבן לאמו, שהגיעה למקום, ואיתרה את הפקח. "הוא הודה בתקיפה", טוענת האם, "הוא התנצל, אמר שזה היה משהו רגעי, שעשה טעות. הוא התחנן שלא אגיש נגדו תלונה. אבל אסור היה לו להרים יד בשום אופן. אני לא מוכנה לעבור על זה בשתיקה".

אבל הלחצים לא הסתיימו שם, היא מספרת. לטענת האם, שוטרת שהייתה במקום איימה עליה כי אם אכן תגיש תלונה - ייפתח תיק פלילי גם לבנה. האם החליטה לפנות בכל זאת למשטרה, והגישה אתמול תלונה, שנמצאת כעת בבירור.

מעיריית רמת גן הכחישו את דברי האם וטענו "לא היה ולא נברא".

גם במשטרה טוענים כי טענות הילד ואמו שקריות. "אנחנו דוחים את הטענות מכלכ וכל - לא היה ולא נברא".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.