תיעוד: ביקש להתלונן על דברי אנסטסיה מיכאלי, המשטרה דוחה את התלונה

תושב רמת גן שנפגע מדבריה של ח"כ אנסטסיה מיכאלי נגד הקהילה ההומו-לסבית, ביקש להתלונן במשטרה על הדברים. אך עם הגעתו לתחנת המשטרה - נדהם לקבל יחס לא פחות משפיל מהשוטרים. "אני לא גיי פרינדלי", אומר לו השוטר שמסרב לקבל את התלונה. המשטרה: המתלונן התלהם, זלזל בשוטרים ולא התלונן. הוא מוזמן לעשות זאת בכל עת

דבריה של אנסטסיה מיכאלי אתמול, כנגד ציבור ההומואים עוררה סערה ציבורית. אך לאלון כהן, תושב רמת גן שביקש להתלונן בגין הדברים במשטרה - התבהר כי הדבר בלתי אפשרי.

"שמעתי את הדברים בגלי צה"ל והזדעזעתי", סיפר כהן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "החלטתי אחרי יום העבודה להיכנס לתחנת המשטרה ברמת גן ולהגיש נגד ח"כ מיכאלי תלונה בגין הסתה". כהן מספר שכאשר נכנס לתחנה הפנה אותו היומנאי לאחד החוקרים, ולאחר שסיפר לו לשם מה הוא הגיע - לפתע החל אחד הקצינים בתחנה להתנהג אליו באגרסיביות.

קצין המשטרה: "אני לא גיי פרינדלי"

לדבריו של כהן, החל הקצין לשאול אותו שאלות רבות: "מה באתי להשיג ומה באתי לעשות", סיפר כהן, שלטענתו קיבל הבהרה חד משמעית כי הוא לא יוכל להגיש נגד מיכאלי תלונה. "אני לא גיי פרינדלי", אמר לו הקצין. "אני לא עונה לך גם למה, זו התחנה שלי ואני יכול לעשות מה שאני רוצה".

לאחר שכהן ביקש לעבור להגיש תלונה אצל חוקר אחר, המשיך אותו קצין ואמר לו שהוא יכול - תוך שהוא חוסם אותו בגופו ולדבריו של כהן מאיים עליו, ואפילו מאיים שיעצור אותו על הפרעה לשוטר. בסופו של דבר ויתר כהן על כוונתו להגיש תלונה. את התקרית תיעד כהן במצלמה, ואת התמונות העביר למערכת חדשות 2 באינטרנט.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מבדיקת האירוע עולה כי המתלונן הגיע למרכז שירות לאזרח (מש"ל), בשעות הערב. עם כניסתו למש"ל הוא החל להתלהם, התבקש להתאזר בסבלנות כדי לטפל בתלונתו - אך הוא המשיך בדרכו תוך זלזול בעבודת השוטרים. בשלב מסוים הוא העדיף לעזוב את המקום מבלי להגיש תלונה. מדיניות המשטרה היא לקבל תלונה מכל אדם ובכל נושא באשר - הוא כך גם במקרה הספציפי הזה. המתלונן מוזמן להגיע ולהגיש תלונתו גם כעת". במשטרה הבהירו כי בשום שלב הקצין לא הצהיר כי הוא אינו 'גיי פרינדלי'.

מיכאלי בחו"ל: "הפסיקו להטריד אותי"

רבים מנסים לתפוס את ח"כ מיכאלי מאז פרסום ההתבטאות מעוררת המחלוקת. ואולם, לא ניתן לעשות זאת מהסיבה הפשוטה שחברת הכנסת שוהה כעת בחו"ל. "אני מבקשת להפסיק להטריד אותי", כתבה מיכאלי בדף הפייסבוק שלה. "אני נמצאת בחו"ל ופונה לזה שפרסם את מספר הנייד שלה, וגם לאלה שלא הפסיקו לטלפון - נא לכבד את הפרטיות שלי ושל משפחתי. יש גבול לכל דבר ויש חוקים".

לדברי ח"כ מיכאלי, דבריה גרמו לאנשים רבים לשלוח לה מסרים מאיימים לטלפון הנייד שלה. "התוכן הנשלח לנייד שלי ומספרי הטלפון יועברו לטיפולו של קצין הכנסת", כתבה מיכאלי

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת